Trend Gönderi

Zara Larsson Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

209 views
26 Mart 2019 - 22:06
Zara Maria Larsson, 16 Aralık 1997 yılında İsveç’te dünyaya geldi. Hanna adında bir kız kardeşi vardır. Zara Larsson, dünyaya oksijen eksikliğinden ‘ölü’ olarak doğduğunu söylüyor.


Adolf Fredrik’in Müzik Okuluna kabul edildi ancak koroda şarkı söylemek istemediği için reddetti. 10 yaşındayken Talang isimli bir yetenek yarışmasına katıldı ve yarışmada 5000 bin kronor kazandı.
Daha sonra TEN Music Group ile anlaşma yaptı ve ‘Introducing’ isimli ilk mini albümünü yayınladı. Albüm Danimarka’da birçok müzik listesinde üst sıralarda yer aldı.
2013 yılında ‘She’s Not Me (Pt.1)’ mini albümünü yayınladı ve albümünde yer alan şarkıları ile popülerliğini arttırmaya devam etti. Aynı yıl Epic Records ile plak anlaşması imzaladı.
2014 yılında 1 adını verdiği ilk stüdyo albümünü yayınladı. 2015 yılında ‘Lust Life’ isimli ikinci albümünde yer alan yeni teklisini yayınlayarak Avustralya, Danimarka, Almanya, İrlanda ve Birleşik Krallık gibi ülkelerde bir numaraya yerleşti!
Ardından ‘Ain’t My Fault’, ‘I Would Like’ ve ‘So Good’ isimli şarkılarını yayınlayan Zara Larsson şarkıları ile kendisini tüm dünyaya tanıtmayı başardı!
Her geçen gün daha da popüler bir isim olmayı başaran Zara Larsson’un burcu Yay, boyu ise 1.63 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.