Trend Gönderi

Yay Burcu Genel Özellikleri – Yay Burcu Kadını – Yay Burcu Erkeği

42 views
11 Şubat 2019 - 18:37
Elementi: Ateş
Özelliği: Değişken
Gezegeni: Jüpiter
Yönettiği Ev: Dokuzuncu
Rengi: Mor
Taşı: Mavi topaz
Çiçeği: Mor menekşe
Zodyak’ın dokuzuncu burcu olan Yay burcu, Jüpiter tarafından yönetilir. Enerjisi hiç bitmeyen Yay burçları oldukça hareketli ve gezgin bir burçtur. Onlar etraflarına yaydıkları sıcak ve içten kahkahaları ile herkese pozitif duygular aşılar. Hiçbir şeyin imkansız olduğuna inanmazlar. Onlar için her şeyin olabilitesi vardır. Yay burcu insanları seyahat etmeyi ve yeni yerler görmeyi arzular. Onlar oldukça iyimser, pozitif ve bağımsız bireylerdir. İnsanlar, yay burcu olan kişilerin dostluğuna bayılır, çünkü onlar kaygısız ve sempatiklerdir. Yay burcuyla geçireceğiniz her an dolu doludur. Onlar çevresindeki insanlara keyifli vakit geçirmeyi severler. Fakat bazen yaylar düşüncesiz olabilir ve kazayla da olsa karşısındaki insanın duygularını incitebilir. Yay burçları aynı zamanda farklı kültürler hakkında bilgi sahibi olmayı ve felsefi konular hakkında araştırmalar yapmayı çok sever. Eğitim onlar için oldukça önemlidir bu yüzden özellikle din, felsefe, dil gibi dallara karşı ilgisi olabilir ve bu alanlarda akademisyen olabilirler. Özgür ruhlu olan yay burcu insanları kısıtlanmaktan ve bir yere bağlı kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Bazen sorumsuz olabilirler çünkü kafaları daima başka şeylerle meşgul.

YAY BURCU KADINI

Yay burcu kadını daima aklındaki neyse onu konuşur. İki yüzlü değildir ve öyle olanlardan da hiç hoşlanmaz. Yay burcu kadınları kendine güvenen, bağımsız bireylerdir. Onlar başkalarının fikirlerinin kendilerine etki etmesine izin vermezler. Yay burcu kadınları sinirlendikleri zaman alaycı olabilir ve bu da karşısındaki insanı üzer. Bazen düşüncesizce alışveriş yapabilir bu da onu maddi olarak zor duruma sürükleyebilir. Yay burcu kadınlarının iyimser bir görünümü vardır. Evde durmayı hiç seçmez. Onlar seyahat etmeyi seven özgür ruhlu insanlardır. Çekicidirler ve dürüsttürler. Arkadaş canlısıdırlar bu yüzden yay kadınlarını sevmemek neredeyse imkansızdır. Yay burcu kadını ilişkilerde gelenekselci değildir. Maceracı ve kültürlü erkeklerden hoşlanır.

YAY BURCU ERKEĞİ

Yay burcu erkeklerinin daima hayata karşı iyimser bir bakışı vardır. Onlar tanıştıkları insanlara ilk andan itibaren güvenirler bu yüzden çoğu zaman insanlar konusunda hayal kırıklığı yaşarlar. Konu aşk olduğunda ise bazen partneri konusunda hayalperest davranabilir bundan dolayı çabuk üzülebilirler. Ayrılığı kolay atlatır. Oldukça flörtöz olan yay burcu erkekleri dürüst ve sadıktırlar ayrıca zeki ve dürüst kadınlardan hoşlanırlar. Özgür ruhludurlar ve rutinlerden nefret ederler. Kendisinin bazı konularda çok şanslı olduğunu düşünür.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.