içinde

Ünlü Model Bella Hadid Kimdir?

Son Zamanların Popüler Modeli Bella Hadid Hakkında Bilgiler!

1996 senesinde Los Angeles’te dünyaya gelen, son zamanların parlayan genç modeli Bella Hadid, Hadid kardeşlerin gözdesi haline gelmeye başladı!

Annesi Hollanda asıllı ve babası Mohammed Hadid ise Filistin asıllıdır. Hadid ailesi, dini inanç olarak ise müslüman olmayı tercih etmiş. Kendisinden büyük olan, son zamanların ikonu haline gelen kız kardeşi Gigi Hadid ve erkek kardeşi Anwar Hadid vardır. Aynı zamanda babasından olan üç üvey kardeşi daha vardır.

Bella Hadid’in boş zamanlarında da binicilik yapmayı çok sevdiği bilinmekte!

2014 yılında Parsons Tasarım Okulunda Fotoğrafçılık okumaya başladı ancak daha sonra IMG Models şirketiyle anlaştı ve tercihini modellikten yana kullandı. Ancak modellik kariyeri bitince okula dönüp moda fotoğrafçılığı üstünde çalışmalar da yapmak istiyor, aynı zamanda da yazmayı ve oyunculuk yapmayı da çok seviyor. Seksi model önce Londra, New York, Milan gibi şehirlerde düzenlenen çeşitli ünlü markaların defilelerinde podyuma çıktı. Sonrasında ise Vogue, V, Elle gibi moda dergilerinde yer aldı. Şimdi ise defilelerde boy göstermeye devam ediyor!

2014’te IMG Models şirketi ile profesyonel modellik kariyerine başlayan Bella Hadid, ilk kez 2014’te düzenlenen New York Moda Haftası’nda model boy gösterdi. Daha sonra ise Balmain’in 2015 Sonbahar / Kış koleksiyonu için poz verdi. Genç ve yeni olmasına rağmen birçok markanın peşinden koştuğu gözde bir model oldu. Şimdiye dek Tom Ford, Diane von Furstenberg, Tommy Hilfiger, Jeremy Scott, Topshop, Burberry, Philipp Plein, Moschino, Missioni, Bottega Veneta ve Marc Jacobs gibi birçok ünlü markanın podyumunda yer aldı.

2015 Aralık ayında ilk manken olarak Channel defilesinde boy gösterdi ve adeta kariyerinin zirvesiydi! Markaların olduğu kadar dergilerinde dikkatini çeken Bella şimdiye dek dünyaca ünlü Seventeen, Vogue ve Elle gibi birçok dergide poz verme şansını elde etti. Hadid aynı zamanda 2015 Aralık’ından itibaren çıkmaya başladığı erkek arkadaşı olan The Weeknd’in “In The Night” şarkısının klibinde de yer aldı.

Şimdilerde erkek arkadaşından ayrılan Bella Hadid, sosyal medya paylaşımlarından yaptığı paylaşımlarla da çok konuşulmaya devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van’da 4.7 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Kimdir?