içinde

Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan Aynı Dizide Buluştu!

Show TV ekranlarında oldukça iddialı bir dizi geliyor!??

Herkesin büyük bir heyecanla beklediği Arıza dizisi ile ilgili yeni gelişmeler dizinin tüm takipçilerini daha da heyecanlandırıyor! En son Zemheri isimli dizi ile karşımıza çıkan güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan ve Ferhat ile Şirin dizisi ile geçtiğimiz sezon ekranlarda yer alan Tolga Sarıtaş önümüzdeki sezon ekranlarda yer alacak olan Arıza dizisi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor!

Temmuz ayının sonu gibi çekimleri başlanan Arıza dizisinde Ayça Ayşin Turan Halide isimli bir doktoru, Tolga Sarıtaş ise Ali Rıza isimli bir genç adamı canlandıracak. Ayrıca dizinin kadrosunda Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksayürek gibi isimler de yer alıyor.

Show TV ekranlarında yayınlanacak!

Büyük bir merakla beklenen Arıza dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı da kısa bir süre önce belli oldu. Show TV ekranlarında yayınlanması planlanan dizinin hangi gün ekranlarda olacağı şu an bilinmiyor. O3 Medya tarafından yapımcılığı yapılan dizinin yönetmen koltuğunda ise daha önce Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin dizileri ile tanınan Recai Karagöz oturacak. Ayrıca dizinin senaryosunu ise Ozan Aksungur kaleme alıyor. Arıza dizisi sıra dışı konusu ve iddialı oyuncu kadrosu ile çok yakında Show TV ekranlarında yayınlanacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü Şarkıcı Taylor Swift’ten Hayranlarına Büyük Sürpriz!

Miley Cyrus ‘Midnight Sky’ İle Büyük Bir Geri Dönüş Yaptı!