Trend Gönderi

Kısa bir süre önce ‘After Hours’ isimli yeni albümünü yayınlayan şarkıcı The Weeknd kısa bir süre önce albümünden yeni klibini hayranlarına sundu! Albümde yer alan ‘In Your Eyes’ isimli şarkısına klip çeken ünlü şarkıcı oldukça korku temalı video klibi ile hayranlarından tam not almayı başardı!

Klibinde ünlü model Zaina Miuccia’ya yer veren The Weeknd, kan ve bıçağın ön planda olduğu klip ile geri döndü. Kısa bir süre içerisinde yüz binlerce izlenme sayısına ulaşan The Weeknd, Haziran ayında ise ‘After Hours’ adını verdiği dünya turuna çıkmaya hazırlanıyor!

Billboard’da zirvede olacak!

Geçtiğimiz günlerde yeni albümünü piyasaya çıkaran The Weeknd aynı zamanda büyük bir başarıya imza attı! Grammy ödüllü ünlü şarkıcının yeni albümünün 400,000’den fazla satış yapması ile birlikte albümün Billboard listelerinde zirveye yerleşmesi bekleniyor!

Kısa bir süre önce ‘After Hours’ isimli yeni albümünü yayınlayan şarkıcı The Weeknd kısa bir süre önce albümünden yeni klibini hayranlarına sundu! Albümde yer alan ‘In Your Eyes’ isimli şarkısına klip çeken ünlü şarkıcı oldukça korku temalı video klibi ile hayranlarından tam not almayı başardı! Klibinde ünlü model Zaina Miuccia’ya yer veren The Weeknd, kan […]

The Weeknd’den Etkili Bir Klip: In Your Eyes

36 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.