Trend Gönderi

Ünlü şarkıcı The Weeknd kısa bir süre önce merakla beklenen yeni albümünü piyasaya çıkardı! Çıkardığı şarkılar ile son zamanların en popüler şarkıcıları arasında yer alan The Weeknd, 20 Mart Cuma günü yeni albümünü tüm dijital müzik dinleme platformlarında dinleyiciye sundu!

Toplam 14 parçadan oluşan albümde hiçbir düet bulunmuyor. TMZ sitesi ile yaptığı röportajda ise yeni albümü için “Müziğin bu karanlık zamanlarda bizi iyileştirmesine izin verelim” şeklinde bir açıklamada bulunan 30 yaşındaki şarkıcı hayranlarını mutlu etti!

Tura çıkıyor!

Albümünü yayınladıktan kısa bir süre sonra tüm sosyal medya platformlarında gündem olan The Weeknd aynı zamanda dijital müzik dinleme platformlarında da en çok aratılan isimlerden birisi oldu.

The Weeknd aynı zamanda bu Haziran ayında başlayacak olan ‘After Hours Tour’ isimli dünya turunu hayranlarına duyurdu!

Ünlü şarkıcı The Weeknd kısa bir süre önce merakla beklenen yeni albümünü piyasaya çıkardı! Çıkardığı şarkılar ile son zamanların en popüler şarkıcıları arasında yer alan The Weeknd, 20 Mart Cuma günü yeni albümünü tüm dijital müzik dinleme platformlarında dinleyiciye sundu! Toplam 14 parçadan oluşan albümde hiçbir düet bulunmuyor. TMZ sitesi ile yaptığı röportajda ise yeni […]

The Weeknd ‘After Hours’ Albümünü Yayınladı!

28 views

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.