Trend Gönderi

Terazi Burcu Genel Özellikleri – Terazi Burcu Kadını – Terazi Burcu Erkeği

38 views
11 Şubat 2019 - 18:36
Elementi: Hava
Özelliği: Öncü
Gezegeni: Venüs
Yönettiği Ev: Yedinci
Rengi: Pastel tonlar
Taşı: Opal
Çiçeği: Beyaz gül
Zodyak’ın yedinci burcu olan Teraziler uyumlu, kibar ve duygusaldır. Onlar albenisi olan çekici bireylerdir. Venüs tarafından yönetilen Terazi burçlarının estetik ve güzellik algısı gelişmiştir. Resim, müzik, şiir gibi sanatsal konulara karşı ilgisi olabilir. Terazi burçları dengeyi bulmak ister bu yüzden o dengeyi bulana kadar karmaşık bir hale bürünürler. Bu da onları oldukça kararsız ve değişken yapar. Kavgadan hiç hoşlanmazlar. Nezakete önem verirler bu yüzden terazi burçları iyi birer uzlaşmacıdırlar. Onlar her şeyde iyilik arayan narin bireylerdir. İyi konuşmacıdırlar, haksızlığa karşı gelemezler bu yüzden onların temsi ettiği bir diğer konu ise adalettir. Onlar için adaleti sağlamak çok önemlidir eğer bulundukları ortamda adalet yoksa onlar adaleti sağlamak ister.  Terazi burçların bir diğer kötü özelliği ise tembel olmalarıdır. Sosyal ilişkiler ve aktiviteler için daima enerjik olan teraziler çoğu zaman sorumluluklarını yerine getirmede tökezlerler ayrıca alışveriş yapmayı ve yemek yemeyi çok severler. Kilo almaya meyilli yapıları vardır.  Teraziler değişikliği çok sever onlar düzenli ve stabil bir yaşam tarzından hiç hoşlanmazlar. Teraziler duygularını saklamayı sevmezler onlar hayatlarını dolu dizgin yaşamayı severler. Dışa dönük yapıları sayesinde terazi burçları oldukça arkadaş canlısı ve sosyal bireylerdir.

TERAZİ BURCU KADINI

Terazi burcu kadını bulunduğu ortamda dişiliği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Onlar narin ve kibar insanlardır. İnsanlarla bir araya gelmeyi ve onlarla beraber keyifli sohbetler etmeyi severler. Alışverişi ve giyimi çok severler ayrıca çok da bakımlıdırlar. Maddi değerlere önem verirler. Yönetici gezegenlerinden dolayı lüks eşyaları ve değerli takıları çok severler. Rahat bir yaşam yaşamayı severler bu yüzden onlar sıkı çalışma konusunda iyi değildirler. Terazi burcu kadınları, partnerinin enerjik ve atılgan olmasını ister. İkili ilişkilerde ise uzun süre bir ilişkiye bağlı kalma konusunda sıkıntı yaşayabilirler.

TERAZİ BURCU ERKEĞİ

Terazi burcu erkekleri nazik, romantik ve karmaşık bireylerdir. Onlar bağlanma konusunda zorluk yaşayabilirler bu yüzden onlara oturup saatlerce bir işe odaklı kalmasını istemek bir ceza gibi gelebilir. Çabuk sıkılırlar. Arkadaş ortamında bulunmaktan büyük keyif alırlar. Konuşmasını bilirler, tatlı dilleri sayesinde birçok kişiyi etkileyebilir. Terazi burcu erkekleri pek uzun süreli ilişki insanı değillerdir. Onu cezbeden kadınlar ise hareketli, güzel ve ön planda olmalıdır. Sakinliği ve huzuru arayan terazi burcu erkekleri kendilerine bakmayı severler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.