Trend Gönderi

Survivor’da Ersin Korkut’un Sürpriz Vedası Herkesi Ağlattı!

21 views
13 Mayıs 2020 - 0:36
Dün akşam TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında beklenmeyen bir gelişme yaşandı! Dokunulmazlık oyunları sonrasında yapılan konseyde Ünlüler takımından Mert ve Gönüllüler takımından ise Berkan daha önce elenme adayı olarak belirlenmişti. 12 Mayıs Salı akşamı SMS sıralamasına göre bir ismin veda etmesi bekleniyordu ancak Acun Ilıcalı yaptığı açıklama ile herkesi şoke etti!

Ersin Korkut yarışmaya veda etmek zorunda kaldı!

Ünlüler takımında yer alan Ersin Korkut son zamanlarda yükselen performansı ile takımının en gözde oyuncuları arasında yer almayı başarmıştı. En son yapılan konseyde yarışmanın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, Ersin Korkut’un geçtiğimiz günlerde futbol oyununda bacağından sakatlanmasından dolayı büyük bir hasar aldığını ve bu yüzden de yarışmaya veda edeceğini açıklayarak herkese kötü haberi verdi.

Hem karakteri hem de Survivor’daki performansı ile herkesin gönlünde büyük bir taht kuran Ersin Korkut’un konseyde yaptığı konuşma ise hem yarışmacıları hem de sosyal medya platformlarında büyük bir yankı uyandırdı. Yarışmaya veda etmek durumunda kalan ünlü oyuncunun gitmesi herkesi çok üzdü.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.