içinde ,

Süleyman Soylu Tarihi Meclis Konuşmasıyla Yargı Dağıtıyor!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Olay Sözleriyle Nasıl Gündeme Oturdu!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, HDP’lilerle tartışma esnasında ”oooh paralar PKK’ya gitmiyor, millete gidiyor oooh” sözleriyle gündeme bomba gibi düştü!

Süleyman Soylu’ya destek verenler ise #OOOOH etiketi ile Soylu’nun arkasında duruyor!

 

Bu sözleriyle de yetinmeyen bakan Soylu: “50 YILLIK HESABI GÖRÜYORUZ! Elli yıldır bu memleketin kanını emdiler, bunlar da siyasetini yaptılar. Bu kış terör örgütünü mağaralarında yalnız bırakmayacağız. Onlara sürprizimiz var. Onlara ecel teri döktüreceğiz” dedi ve mecliste ortam gerildi.

Türkiye’de ki terörirst sayısının 230’a düştüğünü de belirtmeden geçmeyen bakan Soylu, aynı zamanda örgüte katılım sayısının 52’ye düştüğünü de belirtti.

Sevenlerinden de oldukça destek alan bakan Soylu, gündemde hala yerini korumaya da devam ediyor!

Dosta güven düşmana korku veren bakan Süleyman Soylu: ”PKK 50 yıldır milletin kanını emdi sizde siyasetini yaptınız. Bu kış teröristleri mağaralarda yalnız bırakmayacağız onlara süprizimiz var.” dedi.

Mecliste gerilen ortamdan sesler yükselmeye başladı! Ancak Soylu birçok siyasetçi ve halk tarafından destek almayı da başardı!

Mecliste yükselen seslerin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: “Sizin az buçuk haysiyetiniz olsa, şu siviller için bir gün başsağlığı dilerdiniz. HAYSİYETSİZLER, HAYSİYETSİZLER, HAYSİYETSİZLER. Bu çocukların hesabını vereceksiniz.” diyerek olay sözlerine devam etti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sen Çal Kapımı Dizisinin Güzel Oyuncusu Hande Erçel Kimdir?

Sosyal Medyada KPSS-B İsteği! Sınav Her Sene Olacak Mı?