Trend Gönderi

Sinem Kobal Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

76 views
25 Mart 2019 - 19:10
Sinem Kobal, 14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası inşaat mühendisi annesi ise ev hanımıdır. Evin tek çocuğu olan Sinem Kobal, okula başlamadan önce bale eğitimi almıştır.


Sekiz yıl boyunca bale eğitimi alan Sinem Kobal 2001 yılında İstek Vakfı Özel Acıbadem Lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Okul eğitimi sırasında basketbol, step ve voleybol sporları ile ilgilendi.
Aynı yıllarda oyunculukla da ilgilenmeye başlayan Sinem Kobal, Dormen Tiyatrosunda eğitim almıştır. Böylelikle 13 yaşında Dadı isimli dizide Dilara karakteri ile seyirci karşısına çıktı ve kendisini sevdirmeyi başardı.
Daha sonra Lise Defteri, Okul, Nefes Nefese ve Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu yapımlarında rol alarak popüleritesini arttırmıştır. Sinem Kobal, asıl çıkışını ise 2006 yılında başrolünü oynadığı Selena isimli diziyle yapmıştır.
2008 yılında Mehmet Aslan ile Ayakta Kal filminde rol alan Sinem Kobal, 2010 yılında Gossip Girl dizisinden uyarlanan Küçük Sırlar isimli dizide Burak Özçivit ve Merve Boluğur ile başrolü paylaştı.
Aynı yıl Romantik Komedi filminde başrollerden birisini canlandıran Sinem Kobal, 2013 yılında ise filmin ikincisinde rol almıştır. 2014 yılında Gönül İşleri dizisinde Sevda karakterini canlandıran Sinem Kobal daha sonra Analar ve Anneler ve Yaktın Beni yapımlarında rol almıştır.
Sinem Kobal en son 2017 yılında yayınlanan başrolünü Birkan Sokullu ile paylaştığı Yüz Yüze isimli dizide başrolü paylaşmıştır.
Sinem Kobal, 2016 yılında başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine girmiştir.
Aslan burcu olan güzel oyuncunun boyu ise 1.71 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.