içinde

Şeyma Subaşı’ndan ”Miami Kışı” Pozu!

Yaptığı Paylaşımıyla Yine Çok Konuşuldu!

Sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Subaşı, bu defa da ”Miami Kışı” notunu paylaştığı gönderisiyle çok konuşuldu!

 

Gezdiği yerlerle ve paylaştığı gönderilerle isminden sık sık söz ettiren Subaşı, gerek fiziğiyle gerek hiç bitmeyen tatilleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Acun Ilıcalı ile ismini duyuran, ancak Ilıcalı ile kısa süren evliliklerinden sonra İtalyan sevgilisi ile boy göstermişti. Şimdilerde ise İtalyan sevgilisinden de ayrıldığı konuşuluyor.

Şeyma Subaşı Kimdir?

1990 İstanbul doğumlu olan Subaşı, İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünde ise lisans eğitimini tamamlamıştır. 16 yaşından itibaren modellik yapan Subaşı, 2008 Miss Turkey yarışmasına katılmıştır ancak derece elde edememiştir.

Ardından 2008 yılında Var Mısın Yok Musun yarışmasına katılmıştır ve kısa bir süre sonra da Acun Ilıcalı ile de ilişkisi başlamıştı.

Çiftin, Melisa Ilıcalı isminde de bir kızları vardır. 2017 tarihinde dünya evine giren Ilıcalı- Subaşı çifti yaklaşık 1 sene sonra anlaşmalı şekilde boşanmıştı.

Subaşı ise sosyal medya da yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olmaya devam ediyor!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cansu Dere Yaptığı İyilikle Nasıl Gündem Oldu!

Ozan Güven Cunda Adasına Mı Yerleşti?