içinde ,

Serenay Sarıkaya Akşam Güneşi Pozlarıyla Çok Konuşuldu!

Güzel oyuncu güzelliği ile herkesi güneş gibi aydınlattı?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile olan ilişkisi ile gündemde olan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya kısa bir süre önce resmi Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekti! Güzelliği ile herkesi büyüleyen ünlü oyuncu akşam güneşinin battığı vakitlerde çektirdiği özel görüntüleri sosyal medya hesabında takipçilerine paylaşarak kısa bir süre önce yüz binlerce beğeni sayısına ulaştı!

Geçtiğimiz günlerde Mavi markası ile olan yeni kampanyasını tanıtan güzel oyuncu son zamanlarda aldığı kilolar ile de gündeme düşmüştü. Bu haberlerden sonra fit görüntüsünü gözler önüne seren Serenay Sarıkaya güzelliği ile herkesi büyüledi!

Güzel oyuncu Covi-19 nedeni ile yaz mevsimini sadece erkek arkadaşı ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birlikte geçiriyor. Uzun bir süredir Bodrum’da olan çift gözlerden uzak kafa dinliyor.

Yeni dizi geliyor mu?

En son Fi dizisinde yer alan Serenay Sarıkaya’nın yeni projesi tüm sevenleri tarafından heyecanla bekleniyor. İddilara göre güzel oyuncu Netflix platformunda yayınlanacak olan ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ kitabının dizi uyarlamasında yer alacak! Dizinin başrolü için teklif alan Serenay’ın cevabı ise henüz bilinmiyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Efsane Oyuncu Gigi Datome, Fenerbahçe’den Ayrıldı!

Apple’la İlgili Şok Eden Detay! iPhone 12 Serisinde Şarj Aleti Görmeyebilirsiniz!