içinde , ,

Sen Çal Kapımı Dizisinin Güzel Oyuncusu Hande Erçel Kimdir?

Son Zamanların Parlayan Yıldızı Hande Erçel Hakkında Bilgiler!

Sen Çal Kapımı dizisiyle ününe ün katan Erçel, güzelliğiyle, çekiciliğiyle ve oyunculuğuyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor!

Şimdilerde Kerem Bürsin ile başrolünü paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde ekranlar karşısına çıkan Hande Erçel oldukça geniş bir hayran kitlesine de sahip!

Şimdilerin en popüler oyuncularından olan Erçel, 1993’te Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya geldi.

Hem model hem de oyuncu kimliğiyle tanınan Hande Erçel, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde de eğitim hayatına devam etmektedir.

Güzel oyuncu ve model Hande Erçel, 2015 yılında yapılan Miss Cilivaliton of the World yarışmasında 2. olarak da dikkatleri yine üzerine çekmeyi başardı! Azerbaycan‘da düzenlenen bu yarışmada 2.lik ile geri döndü.

2015 tarihinde Emre Kınay, Evrim Alasya’nın başrollerini paylaştığı Güneşin Kızları dizisinde de Selin karakteriyle ekranlar karşısına çıktı. Aynı zamanda Güneşin Kızları dizisinde Tolga Sarıtaş ile olan uyumu da çok beğenilmişti. En yakışan çift ödülünü almalarıyla da bunu kanıtlamış bulundular!

2019 senesinde ise TRT’nin Halka isimli dizisinde Müjde karakteri ile de beğenileri toplamayı devam etti.

Popülerliğini günden güne arttıran Hande Erçel, markaların aranan reklam yüzü olmaya da başladı! Ünlü marka L’Oréal Paris’in de geçtiğimiz günlerde yüzü olmuştu. Hemen bir sene sonrasında da Defacto markasının yüzü olmayı başardı!

Günden güne popülaritesini arttıran genç oyuncu Hande Erçel, sosyal medya hesaplarından yaptığı her paylaşımda gündeme oturmayı ve çok konuşulmaya da devam ediyor!

Sportif vücudu, çekici fotoğraflarıyla da dikkatlerden kaçmıyor ve milyonlarca beğeni alıyor!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sen Çal Kapımı Yeni Bölümüyle Yine Gündemde!

Süleyman Soylu Tarihi Meclis Konuşmasıyla Yargı Dağıtıyor!