Trend Gönderi

Selin Şekerci Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

61 views
22 Mart 2019 - 21:20
Selin Şekerci, 1 Haziran 1988 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelmiştir. Babası Arap kökenli olan Selin Şekerci’nin annesi ise Azeri kökenlidir. Selin Şekerci daha beş yaşındayken anne ve babası boşanmıştır.


8 yaşına gelene kadar bale eğitimi almıştır. İlköğretim, ortaokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Daha sonra annesinin önerisiyle tiyatro kursuna yazılmıştır ve özel bir tiyatroda çocuk oyunlarında sahne almıştır.
Sonrasında İzmir Devlet Tiyatrosunda sahne almaya başlamıştır. 18 yaşına gelince İstanbul’a gelmiştir ve burada reklam ve dizilerde rol almıştır. Sağır Oda ve Kavak Yelleri gibi yapımlarda rol almıştır.
Ancak Selin Şekerci asıl çıkışını 2008 yılında rol aldığı Melekler Korusun isimli dizideki Özgür karakteri ile yapmıştır. Ay Büyürken Uyuyamam, Leyla İle Mecnun ve Benim İçin Üzülme gibi yapımlarda rol almıştır.
Selin Şekerci, 2014 yılında Star TV de yayınlanan başrollerini Deniz Baysal ve Açelya Topaloğlu ile paylaştığı Kaçak Gelinler isimli dizide büyük bir popülerite kazanmıştır.
Acı Aşk, Sol Şerit ve Çoban Yıldızı yapımlarında rol almıştır. Selin Şekerci, 2019 yılında TV8 kanalında yayınlanan Kızım isimli dizide Asu Karahan karakterini canlandırmıştır.
İkizler burcu olan güzel oyuncunun boyu ise 1.67 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.