Trend Gönderi

Selin Ciğerci Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

305 views
13 Şubat 2019 - 18:34
Son zamanlarda futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile nişanlandığı yönündeki haberlerle gündemde olan Selin Ciğerci, 1985 yılında dünyaya gelmiştir.


Asıl adı Okan Ünsal olan Selin Ciğerci, 4 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olmuştur. Yaptığı bir röportajda ailesinin cinsiyetini değiştirmesi taraftarı olmadığını söyleyen Selin Ciğerci, DJ’lik yaparak yaşamını sürdürmektedir.
Babası ünlü bir hazır giyim markasının sahibidir. Cinsiyet değiştirme ameliyatını annesinden aldığı harçlıkları biriktirerek olduğunu söylemektedir.
Ayrıca Selin Ciğerci, Asuman Krause’nin sunduğu Wipeout yarışmasına katılarak bir dönem yarışmacı olmuştur. Son yıllarda oldukça popüler olan Selin Ciğerci sosyal medya hesaplarına yüklediği fotoğraf ve videolarla gündeme gelmektedir.
Ayrıca Kerimcan Durmaz, Caner Çalışır ve Samet Liçana gibi isimlerle de yakın arkadaştır. Bir süre önce Gökhan Çıra’dan evlilik teklifi almıştır. Çift 2019 yılının Ekim ayında dünya evine girmeye hazırlanıyor. Selin Ciğerci’nin boyu ise 1.70 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.