Trend Gönderi

Özge Gürel Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

43 views
21 Mart 2019 - 23:44
Özge Gürel, 5 Şubat 1987 yılında İstanbul’un Silivri ilçesinde dünyaya geldi. İlköğretim ve orta okul eğitimini İstanbul’da tamamlayan Özge Gürel, Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü kazanmıştır.


Ancak daha sonra oyuncu olma hayallerinin peşinden gitmek için okulunu yarıda bırakmıştır. Bir süre oyunculuk ardından ise oyuncu yönetimi eğitimi almaya başlamıştır.
Özge Gürel’in ilk televizyon projesi 2010 yılında yayınlanan Kızım Nerede dizisinde olmuştur. Ardından ise Muhteşem Yüzyıl, İnsan Aldandı, Medcezir ve Bizum Hoca gibi yapımlarda rol almıştır.
Fakat Özge Gürel asıl çıkışını 2014 yılında FOX TV de yayınlanan başrolünü Serkan Çayoğlu ve Dağhan Külegeç’in paylaştığı Kiraz Mevsimi isimli diziyle yapmıştır.
2016 yılında Organik Aşk Hikayeleri ardından ise Yıldızlar Şahidim dizisinde rol almıştır. 2017 yılında Star TV de yayınlanan Dolunay dizisinde Can Yaman ile başrolü paylaşmıştır.
2017 yılında başrolünü Murat Yıldırım ile paylaştığı İlk Öpücük isimli sinema filminde rol almıştır. Özge Gürel, 2018’de yayınlanan Börü dizisinde bir bölüm konuk oyuncu olmuştur.
Güzel oyuncu en son başrolünü Kerem Bürsin, Öykü Karayel ve İbrahim Çelikkol ile paylaştığı Muhteşem İkili dizisinde rol almıştır.
Kova burcu olan güzel yıldızın boyu ise 1.70 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.