içinde ,

Ozan Güven Cunda Adasına Mı Yerleşti?

Ünlü İsim Ozan Güven Oyunculuğa Ara Verdi

Sevgilisi Deniz Bulutsuz’un açtığı darp davasından sonra ekran karşısında ve sosyal medyada da çok sık göremediğimiz Ozan Güven huzuru Cunda Adası’nda mı buldu?

Oyuncu Ozan Güven’in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz, ünlü oyuncunun kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu.

Önce reklam kampanyasının yeni anlaşması iptal edilen, ardından başrolünü Halit Ergenç, Birce Akalay ve Nur Fettahoğlu’yla paylaştığı “Babil” dizisinin kadrosundan çıkarılan Güven’in yerini Onur Saylak almıştı, Ozan Güven yaşadığı büyük moral bozukluğu sebebiyle İstanbul’u terkedip Cunda Adası’na yerleşti.

Gelen magazin haberlerine göre Ozan Güven cunda adasına yerleşti. Güven, Rasim Öztekin, Bülent İnal, Beren Saat ve Perran Kutman gibi ünlü isimlerin de yazlığının da bulunduğu Cunda adasında ev tuttu.

Ozan Güven’i son olarak yakın dostu Şevket Çoruh ziyarete gitti. Çoruh, geçen sezon sahibi olduğu tiyatronun “Don Kişot” adlı oyununda da Ozan Güven’i başrol oynatmıştı. Bu hafta başı “Arka Sokaklar” dizisindeki çekimlerini tamamlayan Şevket Çoruh, soluğu Cunda’da aldı. Ozan Güven’le sahile inen ünlü oyuncu beraber paylaştığı fotoğrafı “sakin zamanlara demirlemiş bir gemi” notuyla yayınladı.

Ozan Güven yeniden ekranlara dönebilecek mi? Merak konusu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şeyma Subaşı’ndan ”Miami Kışı” Pozu!

Alev Alev 7.Bölüm 2.Fragman Yayınlandı