Trend Gönderi

Oğlak Burcu Genel Özellikleri – Oğlak Burcu Kadını – Oğlak Burcu Erkeği

38 views
11 Şubat 2019 - 18:37
Elementi: Toprak
Özelliği: Öncü
Gezegeni: Satürn
Yönettiği Ev: Onuncu
Rengi: Kahverengi
Taşı: Kehribar
Çiçeği: Kamelya
Zodyak’ın onuncu burcu olan Oğlak burcu en inatçı ve en hırslı burçtur. Oğlak burcu insanları inanılmaz derecede sabırlı, kararlı ve başarı odaklı insanlardır. Onlar kendileri için yüksek standartlarda olan hedefler belirler çünkü onlar kazanan olarak doğmuşlardır. Satürn tarafından yönetilen oğlak burçları daima daha yukarı tırmanmak isterler, zirveye ulaşana kadar tatmin olmazlar. Onlar gayretli, dikkatli ve sabırlı bireylerdir. Genellikle uzun süreli, ciddi bir ilişki arzularlar. Sorumluluk sahibidirler ve oldukça da iyi birer organizatörlerdir. İşkolik olabilirler çünkü onlar daima başarının peşindedir. Oğlak burcu insanları geleneklerine bağlı ve çekingen olabilir. Doğuştan azimli olmaları ise onları harika birer lider yapar. Çok arkadaş canlısı değildirler ancak sevdiklerine karşı oldukça sadıktırlar ve onları daima korurlar. Çalışkandırlar ve aynı zamanda şefkatli ve ilgili bireylerdir. Oğlak burçları disipline ve sorumluluklarına çok önem verir bu yüzden hiçbir işini aksatmaz. Kendisine daima yeni hedefler koyan oğlak burçları maddiyata fazla önem verebilir. Para konusunda çok tutumludur ve bu cimriliğe kaçabilir.

OĞLAK BURCU KADINI

Oğlak burcu kadınları hemen hemen her alanda başarılı olabilecek kabiliyetlere sahiptir. İnsanlarda saygı ve güveni arar çünkü bu kavramlar onun için çok önemlidir. Eğer bir oğlak kadını bir şeyi isterse onu başarır. Onlar oldukça sabırlı, hırslı ve istikrarlıdır. Dışarıdan soğuk ve sakin görünse de sosyal olarak çok hareketlidir. Kolay bir şekilde sinirlenebilir. Oğlak kadını sadık ve yardımsever bir arkadaştır, sorunlarını paylaşan insanlara yardımcı olmak ister ve daima iyi tavsiyeleri vardır. Çok hassas olduğu için şakalara karşı biraz alıngan olabilir. Oğlak kadını ikili ilişkilerde partnerine karşı oldukça sıcak ve sadık olur.

OĞLAK BURCU ERKEĞİ

Oğlak burcu erkekleri çok fazla dışa dönük ve sosyal görünmeyebilirler. Oldukça sabırlı ve kararlıdır. Aynı zamanda ilgili, şefkatli ve yardımseverdirler. Çekingen bir yapıları vardır bu yüzden iltifatlara nasıl karşılık vereceğini bilemeyebilir. Oğlak erkekleri zodyak’ın en sadık burçları arasında yer almaktadır. Romantik, sadık ve cömert bir partnerdir. Aile bağlarının kuvvetli olmasını aarzular. Eğer bir oğlak burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ilk önce onun ailesini etkilemelisiniz. Saygıya çok önem verir bu yüzden itibarı onun için oldukça önem taşır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.