Trend Gönderi

Normani Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

61 views
22 Mart 2019 - 0:06
Normani Kordei Hamilton, 31 Mayıs 1996 yılında Atlanta’da dünyaya geldi. New Orleans’de dünyaya gelen Normani daha sonra ailesi ile birlikte Texas’a taşınmıştır.


Küçük yaşlardan beri dans, jimnastik ve güzellik yarışmalarına katıldı. Çocukluk yıllarından beri kilise şarkıları söyledi. Şarkıcılık kariyerine yoğunlaşan Normani, 2012 yılında X Factor yarışmasına katıldı.
Jürilerinde önerisiyle Ally Brooke, Lauren Jauregui, Dinah Jane, ve Camila Cabello ile bir araya gelerek birlikte Fifth Harmony grubunu oluşturdular. Grup yarışmayı üçüncü olarak tamamladı.
Normani, Fifth Harmnony grubuyla birlikte toplamda üç stüdyo albümü yayınlamıştır. Grup üyeleri 2018 yılıda solo projelerine yoğunlaşmak için gruba ara verdiklerini açıkladı.
Normani, 2017 yılında Dancing with the Stars yarışmasında yarıştı ve üçüncü olarak tamamladı. Normani, 2018 yılının Şubat ayında ünlü şarkıcı Khalid ile birlikte ‘Love Lies’ isimli düetini çıkardı.
Aynı yılın Nisan ayında Keep Cool/RCA Records plak şirketiyle anlaşma imzaladı. Ekim ayında ünlü DJ Calvin Harris’le beraber ‘Checklist’ ve ‘Slow Down’ şarkılarını yayınladı.
Ayrıca Tidal X Brooklyn konserinde ‘Waves’ isimli yeni şarkısını söyledi. Şu an hala ilk stüdyo albümü üzerinde çalışmalara devam eden Normani, Ariana Grande’in Sweetener Kuzey Dünya Turunun açılışını yapacak.
Normani kendisine Britney Spears, Aaliyah, Alicia Keys ve Beyonce gibi ünlü isimleri idol aldığını söyledi.
İkizler burcu olan Normani’nin boyu ise 1.63 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.