içinde

Norm Ender ‘Konu Kilit’ Şarkısıyla Zirvede Yer Alıyor!

Mekanın sahibi konuya kilit vurmaya geliyor ?

Geçen sene yayınladığı ‘Mekanın Sahibi’ isimli şarkısı ile gündemden düşmeyen ünlü rapçi Norm Ender kısa bir süre önce merakla beklenen ‘Konu Kilit’ isimli yeni şarkısını ve klibini Youtube hesabında yayınlayarak takipçilerine büyük bir sürpriz yaptı! Yeni teklisini tüm dijital platformlarda dinleyicilere sunan ünlü rapçi kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atarak yine adından bahsettirdi!

Yeni şarkısını 9 Temmuz’da çıkaran Norm Ender’in ‘Konu Kilit’ şarkısı oldukça kısa bir süre içerisinde büyük bir dinleyici kitlesi edindi! iTunes isimli müzik dinleme platformunda ‘En çok satın alınan şarkılar’ arasında yer almayı başaran Norm Ender aynı zamanda Youtube platformunda da klibi ile ‘En trendler’ listesine girmeyi başardı!

İddialı bir şarkıyla geri dönüş yaptı!

‘Konu Kilit’ isimli klibini çıkardıktan sonra yeniden sosyal medya platformlarında gündeme gelen Norm Ender iddialı bir geri dönüş yaparak herkesi şaşırttı. Sadece birkaç gün içerisinde dört milyondan fazla izlenme sayısına ulaşan klibi ‘Mekanın Sahibi’ kadar çok ses getirebilecek mi herkes tarafından çok merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acun Ilıcalı, Survivor 2020 Finalinin Şaibeli Olmasına Tepki Gösterdi!

Eda ve Serkan Birlikte Mi Yaşayacak? Sen Çal Kapımı 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!