içinde

Noah Cyrus Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

Noah Cyrus, 8 Ocak 2000 yılında Nashville’de dünyaya geldi. Annesi ünlü yapımcı ve yönetmen Tish Cyrus, babası ise ünlü country şarkıcısı Billy Ray Cyrus’tır.
Ünlü şarkıcı Miley Cyrus’ın kardeşi olan Noah Cyrus’ın aynı zamanda Trace, Braison, Brandi ve Christopher adında da kardeşleri bulunmaktadır. Noah Cyrus, 2 yaşındayken oyunculuk kariyeirne başlamıştır.
Doc isimli dizide ufak bir rolü oldu. Ardından ablası Miley Cyrus’ın Hannah Montana: The Movie filminde arka plan dansçılarından birisini canlandırdı. Ayrıca Hannah Montana dizisinin altı bölümünde de ufak rolleri oldu.
Daha sonra müzik kariyerine yoğunlaşma kararı aldı ve 2016 yılında RECORDS isimli plak şirketiyle anlaştı. Labrinth ile birlikte yaptığı ‘Make Me (Cry)’ isimli ilk teklisini de aynı yıl yayınlayarak birçok olumlu geri dönüş aldı.
Daha sonra ‘Stay Together’ ve ‘Again’ şarkılarını yayınlamıştır. 2017 Kasım ayında Katy Perry’nin Witness: Turunda sahne aldı. 2018 Eylül ayında ‘Good Cry’ adını verdiği ilk mini albümünü yayınladı.
Albümde Gallant ve LP gibi isimlerle birlikte işbirliği yaptı.
Her geçen gün hayran kitlesi artan Noah Cyrus’ın burcu Oğlak boyu ise 1.63 cm’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deeperise ve Fikri Karayel'in 'Yağmur' Klibi ve Şarkı Sözleri

Meghan Trainor Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları