Trend Gönderi

Netflix'te İzleyebileceğiniz En İyi Diziler

9 views
23 Haziran 2019 - 18:31
Bugün neredeyse dizi izlemek için en çok tercih edilen platformlardan birisi Netflix! Orijinal yapımları ile milyonlarca abonesi olan Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi dizilerin listesini yaptık:

1- Black Mirror


Tartışmasız yayınlandığı ilk günden beri Netflix’in en çok izlenilen dizilerinden birisi olmayı başaran Black Mirror’da gelişen teknolojinin insan hayatını nasıl değiştirdiği konu alınıyor. Her bölüm farklı oyuncuları ve farklı hikayeleri ile çok sevilen dizinin bağımlısı olacaksınız.

2- Stranger Things


Netflix’in orijinal dizilerinden Stranger Things’de asıl konu Will isimli bir çocuğun ani bir şekilde kaybolması ile başlıyor. Will’in dostları ise arkadaş gruplarına katılan yeni kişiler ile onu aramaya başlamıştır. Bir bilim-kurgu dizisi olan dizi her bölümü ile daha da heyecanlı bir hale geliyor.

3- La Casa De Papel


Her şey bir profesörün tarihin en büyük soygununu planlaması ile başlamaktadır. İspanya Kraliyet Darphanesine girmeyi hedefleyen profesör seçtiği 8 suçludan bir ekip oluşturur. Her bölümü eşsiz bir aksiyon olan La Casa De Papel dünyada büyük bir ses getirmeyi başarmıştır.

4- 13 Reasons Why


Özellikle genç kesime hitap eden 13 Reasons Why’ın konusu Hannah Baker isimli genç bir kızın intiharını konu alıyor. Kendisini öldürmeden önce onu intihara iten 13 nedeni anlatan Hannah sırasıyla bu kasetleri arkadaşlarına yollar. Gerilim ve dramın ön planda olduğu diziyi bir solukta bitireceksiniz.

5- Sense8


Her ne kadar iptal olmasından dolayı izleyicilerini üzse de Sense8 yayınladığı iki sezon boyunca milyonlarca izleyici kitlesine sahip olmuştur. 8 farklı insanın sıra dışı bağlantılarını konu alan dizinin her bölümü ise ayrı bir şehirde geçmektedir.

6- Dark


Bir Alman yapımı olan Dark dizisinin konusu ise iki küçük çocuğun bir Alman kasabasında kaybolmasını konu alıyor. Çocukların aileleri ile ilgili gizemli hikayelerini konu alan dizinin gizemi ve gerilimi içerisinde konu alacaksınız.

7- Unbreakable Kimmy Schmidt


Eğer biraz gülmek istiyorsanız Unbreakable Kimmy Schmidt dizisini mutlaka izlemelisiniz. Her sezon daha da eğlenceli olan dizinin konusu ise Kimmy’nin New York’ta kendisine yeni bir yaşam kurmasını konu alıyor.

8- The Crown


Biraz tarihi ve dram bir yapım arıyorsanız The Crown çok iyi bir tercih olacaktır. Kraliçe II. Elizabeth’ın saltanatının 20. yüzyılı nasıl şekillendirdiğini konu almaktadır.

9- Hakan: Muhafız


İlk Türkiye & Netflix ortaklığı sonucu ortaya çıkan Hakan: Muhafız dizisi fantezi ve aksiyon dolu bölümleri ile tüm izleyiciyi ekran karşısına kilitlemeyi başardı. İstanbul’u ölümsüz bir düşmandan kurtarmaya çalışan Hakan’ın öyküsüne bağımlı kalacaksınız.

10-Daredevil


Bir Marvel ve Netflix ortaklığı ile Daredevill aksiyonu ve macerası ile herkesin favorisi arasında yer almayı kısa bir süre içerisinde başardı. Görme engelli olan Matt Murdock’ın diğer duyu organlarının gelişmesi ile Matt suçlularla savaşacak kadar güçlü olduğunu gösteriyor!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.