içinde ,

Neden Ayrıldıkları Ortaya Çıktı! İşte Ayrılığın Perde Arkası!

Hande Erçel Ve Murat Dalkılıç Çiftinin Şok Ayrılıklarının Sebebi Sonunda Belli Oldu

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, geçtiğimiz senelerde güzel oyuncu Merve Boluğur ile evliliklerini sonlandırmıştı. Bir süre sonra Hande Erçel ile ismini duyuran Murat Dalkılıç, Sen Çal Kapımı dizisinin sevilen oyuncusu Hande Erçel ile de şok bir şekilde ayrılmıştı.

Temmuz ayında ayrılmış olsalar da ikilinin ismi hala konuşulmakta. Beklenmedik şekilde gelen ayrılıklarıyla hayranlarını da meraka düşüren Hande Erçel- Murat Dalkılıç çifti hala ayrılar.

Geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu Hande Erçel’i sosyal medya hesabından takipten çıkarmasıyla da gündeme gelen Murat Dalkılıç, konuyla ilgili bir açıklamada bulunmadı. Hande Erçel ise şarkıcı Murat Dalkılıç’ı hala takip ediyor.

Bir programa konuk olan Murat Dalkılıç, sonunda merak edilen ayrılığın sebebini söyledi.

Murat Dalkılıç kendisine yöneltilen ”İlişkiyi ne bitirir?” sorusuna ”Alev biterse, ilişki biter.” cevabını vererek şaşırtıcı ayrılığın da sebebini de dile getirmiş oldu.

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, “İlişki içindeki alev bitince biter. O alev ayakta tutuyor ilişkiyi. İlişki içinde, ilk önce karşı tarafı düşünürüm onun ne istediğine önem veririm merak ederim, önceliğim karşı tarafın ne istediğidir” şeklinde kendisine yöneltilen soruya cevap verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merve Boluğur Cesur Pozlarıyla Yine Çok Konuşuldu!

Melis Sezen: Allah Kimseye Böyle Salaklık Vermesin