içinde

Murat Boz ve Farah Zeynep Abdullah Aşk İddialarını Yanıtladı!

Magazin gündemine bomba gibi düşen bir aşk iddiası ?

Çapkınlığı ile bilinen ünlü şarkıcı Murat Boz ve TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi ile adından sıkça bahsettiren güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah hakkında kısa bir süre önce çarpıcı bir iddia ortaya atıldı! Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddia sosyal medya platformlarında da çok konuşuldu!

Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşları ile bir mekanda görüntülenen ikilinin bir süredir birlikte olduğu öne sürüldü. Yakın arkadaş oldukları bilinen ikili bu iddialara kısa bir süre önce sosyal medya hesapları üzerinden yanıt verdi.

“Hayatımda kimse yok”

Ünlü şarkıcı Murat Boz, Farah Zeynep Abdullah’la çıkan aşk dedikodularına resmi Instagram hesabı üzerinden yanıt verdi. “Hayatımda kimse yok.” yazısını hikayesinde paylaşarak şu an yalnız olduğunu belirten yakışıklı şarkıcı böylelikle bu iddialara son noktayı koydu. Güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah da Instagram hesabı üzerinden bir Instagram filtresi ile bu dedikodulara son verdi. “Murat Boz’la birlikteymişiz bir de gizliyormuşuz..” diyen Farah Zeynep Abdullah tüm bu iddiaların kurgu olduğunu ima etmiş oldu. Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya fenomeni Reynmen ile bir ilişkiye başlayan ancak kısa bir süre sonra ayrılan Farah Zeynep Abdullah şu sıralar Masumlar Apartmanı dizisi ile büyük bir beğeni topluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yüzdeki Leke ve Sivilce İzleri Nasıl Geçer?

Gonca Vuslateri Ve Hakan Altun çiftinden olay paylaşım! İlk Poz Geldi!