içinde

Miray Daner, Boran Kuzum’un Saçlarını Kesti!

Büyük bir yapıma hazır olun ?

Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin isimli dizi ile rol arkadaşı olan Miray Daner ve Boran Kuzum, Blutv tarafından hazırlanan ‘Saygı’ isimli dizi ile yeniden sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor! Dizinin çekimleri için gün sayan ikili kısa bir süre önce dizinin setinde bir araya gelerek eğlenceli anlarını sosyal medyaya yansıttı.

Önümüzdeki aylarda yayınlanması beklenen dizinin saç ve kostüm provalarında yer alan Miray Daner ve Boran Kuzum hayranlarına bu keyifli anlardan bir görüntü bıraktı. Güzel oyuncu Miray Daner eline bir makas alarak Boran Kuzum’un saçlarını kesti. Bu eğlenceli anı ise Blutv kanalının resmi Instagram hesabı paylaştı.

Yakında sadece Blutv’de!

Uzun bir süredir heyecanla beklenen Saygı dizisi çok yakında sadece Blutv dijital platformu üzerinden izleyiciye sunulacak! Oldukça ünlü isimlerin yer aldığı dizinin senaristliğini Ercan Mehmet Erdem üstlenirken, yönetmenliğini ise Ali Taner Baltacı yapacak! Inter Medya tarafından yapımcılığı yapılacak olan dizide aynı zamanda Nejat İşler de rol alacak. Covid-19’dan dolayı çekimleri ertelenen dizinin çekimleri için tüm oyuncular çok heyecanlı olduklarını dile getirdi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Survivor’da Ersin Korkut’un Sürpriz Vedası Herkesi Ağlattı!

Güneşi Beklerken Dizisi Yıllar Geçmesine Rağmen Unutulmuyor!