içinde

Miranda Kerr Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

Miranda May Kerr, 20 Nisan 1983 senesinde Gunnedah’da dünyaya geldi. Matthew adında bir erkek kardeşi vardır. İngiliz ve İskoç kökenleri olduğunu söyleyen Miranda Kerr bir çiftlikte anneannesinin yanında büyümüştür.

Daha sonra şehre taşınması ile birlikte hayatı değişen Miranda Kerr daha 13 yaşındayken Dolly Dergisi tarafından yapılan modellik yarışmasını kazanmıştır. Daha sonra modelliğe ilgisi başlayan Miranda Kerr, 2004 senesinde New York’taki ajanslarla anlaşmıştır.

İlk olarak Baby Phat, Lisa Ho, Betsey Johnson gibi markaların defilelerinde yürümüştür. Bununla birlikte Harper’s Bazaar, Elle gibi dergilerde yer almıştır.

2007 senesinde Victoria’s Secret ile anlaşma imzalayan Miranda Kerr böylelikle büyük bir şöhrete kavuştu! Ardından birçok ünlü markanın defilesinde yürüyen ve kozmetik markalarıyla reklam yüzü anlaşması imzalayan Miranda Kerr en çok kazanan modeller arasında yer almıştır.

2010 senesinde ünlü aktör Orlando Bloom ile dünya evine girdi ancak ikili 2013 senesinde boşanmıştır. Miranda Kerr, 2017 senesinde Evan Spiegel ile evlenmiştir.

Boğa burcu olan güzel modelin boyu ise 1.75 cm‘dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Duygu Özaslan Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

Murda & Ezhel ‘Aya’ Klibi ve Şarkı Sözleri