içinde ,

Miley Cyrus ‘Midnight Sky’ İle Büyük Bir Geri Dönüş Yaptı!

Güzel şarkıcı yine iddialı bir klip ile ortalığı darmaduman etti?

Dünyaca ünlü şarkıcı Miley Cyrus kısa bir süre önce yeni klibini yayınlayarak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı! Uzun bir süredir genç şarkıcı Cody Simpson ile yaşadığı ilişki ile gündemde olan güzel şarkıcı geçtiğimiz günlerde de sevgilisinden ayrıldığını medyaya duyurmuştu.

27 yaşındaki güzel şarkıcı kısa bir süre önce ‘Midnight Sky’ isimli yeni şarkısının klibini yayınlayarak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı. Klibin yönetmenliğini de kendisi yapan güzel şarkıcı yaptığı açıklamada şarkısının eski eşi Liam Hemsworth hakkında olduğunu onayladı.

“Kendi hikayemi anlattım”

Yeni şarkısının yayınlanmasından sonra bir radyo programına konuk olan Miley Cyrus şarkısı ile ilgili özel açıklamalarda bulundu. Güzel yıldız “Midnight Sky şarkım ile sanki geçen son bir yılı anlatmış gibi hissediyorum. On yıldır birlikte olduğum birisi ile ayrılık ve bir boşanma süreci yaşadım bu da tüm insanların gözü önüne oldu. Bu hikaye ve deneyimi bu şarkı ile sanki bir helikopterin gözünden anlattım.” açıklamasını yaparak şarkısını yaşadıklarından ilham alarak yazdığını ifade etti. Miley’nin yeni klibi kısa bir süre içerisinde milyonlarca izlenme sayısına ulaşarak dijital platformlarda büyük bir ilgi gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan Aynı Dizide Buluştu!

Yüzdeki Leke ve Sivilce İzleri Nasıl Geçer?