içinde ,

Merve Boluğur Cesur Pozlarıyla Yine Çok Konuşuldu!

Siyah Mini Elbisesiyle Sosyal Medyayı Sallayan Güzel Oyuncudan Cesur Pozlar Gelmeye Devam Ediyor

Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz güzel oyuncu Merve Boluğur, ekranlarda olmasa da sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla isminden yine söz ettirmeyi başarıyor!

Bir süre önce Youtube kanalı açarak hayranlarını mutlu eden güzel oyuncu, yalnızca Youtube’yi değil İnstagram hesabını da aktif kullanıyor. Şimdilerde ise siyah mini elbisesiyle çok konuşulan genç oyuncunun İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımı oldukça kısa sürede binlerce beğeni aldı!

Sürpriz bir haberle takipçilerine Youtube kanalı açtığını duyuran Merve Boluğur, aşk hayatında bir türlü yüzü gülmese de aşk üzerine tavsiyeler vermeyi ihmal etmedi. Takipçileri ise güzel oyuncuya ”Aşk doktoru” yorumunu yaptılar.

İnstagram hesabında 3.8M gibi ciddi bir takipçi kitlesine de sahip olan Merve Boluğur, bu siyah mini elbisesiyle beğeni üstüne beğeni aldı ve yorum yağmuruna tutuldu.

Geçtiğimiz senelerde Murat Dalkılıç ile evliliklerini bitiren Merve Boluğur, daha sonrasında ismini başka bir isimle duyursa da güzel oyuncunun aşk hayatında yüzü gülmüyor gibi görünüyor.

Güzelliğiyle hayranlarını mest eden seksi oyuncu, cesur pozlar vermekten kaçınmıyor!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

A101 26 Aralık 2020 Haftanın Yıldızları & Çok Al Az Öde İndirimleri Başlıyor!

Neden Ayrıldıkları Ortaya Çıktı! İşte Ayrılığın Perde Arkası!