Trend Gönderi

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

12 views
18 Şubat 2019 - 20:23
Melisa Aslı Pamuk, 14 Nisan 1991 yılında Hollanda’da dünyaya geldi. Kökeni Türk olan güzel yıldız Amsterdam Üniversitesi Psikoloji bölümünü okumaya başladı ancak daha sonra Türkiye’ye dönmüştür bu yüzden eğitimini tamamlayamamıştır.


Ayrıca Melisa Aslı Pamuk çok iyi seviyede Türkçe, Flemenkçe, İngilizce ve Almanca konuşabilmektedir. 2011 yılında düzenlenen Miss Turkey Güzellik yarışmasına katılmış ve yarışmada birinci olmuştur.
Daha sonra oyunculuk kariyerine yoğunlaşan Melisa Aslı Pamuk’un ilk deneyimi çocuklu yıllarına dayanmaktadır. 13 yaşındayken Tamara Miranda tarafından yönetilen “Dat zit wel snor” isimli kısa filmde başrolü oynamıştır.

Türkiye’de ise oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezinde alan Melisa Aslı Pamuk “Temek Oyunculuk” dersleri almıştır. İlk olarak bir GSM reklamında oynayan Melisa Aslı Pamuk daha sonra FOX TV de yayınlanan Yer Gök Aşk isimli dizinin ortasında kadroya dahil oldu ve başrole geçti.

Aynı zamanda 2012 yılında G.D.O Karakedi filminde ufak bir rol almıştır. 2014 yıında Star TV de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura dizisinde Ayşe Karakterini canlandırdı. Ardından Show TV’de yayınlanan Her Sevda bir Veda dizisine geçti.

2014 yılında Ulan İstanbul dizisinde rol alan Melisa Aslı Pamuk asıl çıkışını ise 2015 yılında Star TV de yayınlanan başrollerini Neslihan Atagül, Burak Özçivit ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Kara Sevda dizisindeki Asu karakteriyle yapmıştır.

Şu an ise Show TV de yayınlanan Çarpışma dizisinde Elçin Sangu, Kıvanç Taltıtuğ ve Alperen Duymaz ile başrolü oynamaktadır. Koç burcu olan güzel oyuncunun boyu ise 1.76 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.