içinde ,

Melis Sezen: Allah Kimseye Böyle Salaklık Vermesin

Sadakatsiz Dizisinin Güzel Oyuncusundan Derin Karakterine Şaşırtıcı Yorum Geldi

Kanal D’nin reyting rekorlarını kıran Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen’den oynadığı karakterle ilgili yorumlar geldi.

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı Sadakatsiz dizisindeki Derin karakteri her hafta tepki çekmeye devam ediyor!

Sadakatsiz dizisinde evli bir erkekle aşk yaşayıp hamile kalan, sevgilisi karısından boşandıktan sonra da onunla evlenen ‘Derin’ karakterine hayat veren Melis Sezen, hakkında merak edilenleri YouTube’da yayınlanan ”Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” programında anlattı.

Güzel oyuncu, ”Hiç aldatıldınız mı?” sorusuna ise “Aldatıldım, herkes aldatılır. İlk olayda travma yaşadım. İnsan kendini kötü hissediyor ama atlatıyor. Sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşıyorsun” yanıtını verdi.

Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Derin karakteri ile ilgili oldukça ilginç tepkiler aldığını belirtti. “Derin’in yaptıklarını Melis de yapıyor sanıyorlar. Özellikle Instagram’da ‘Yapma, niye böyle yapıyorsun?’ diyorlar. Bir gün dışarıda yanıma teyzeler geldi, hiç yakıştıramadık dediler.” şeklinde cevap verdi.

Genç oyuncu Melis Sezen, Derin karakteri hakkında ilginç bir yorum yaptı: Oynamak için önce anlamam lazım Derin’i. Ama şu aralar ona sürekli ”Görmüyor musun gerçekleri?” diyorum. Özellikle son bölümden sonra ”Allah kimseye böyle salaklık vermesin” dedim.

Derin karakterinin gözü kör şeklinde yorum yapan Melis Sezen, Sadakatsiz dizisi ile çok konuşulmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Neden Ayrıldıkları Ortaya Çıktı! İşte Ayrılığın Perde Arkası!

Aleyna Çakır’ın Katil Zanlısının Hesabı Hacklendi! İşte O Rezalet Konuşmalar!