Trend Gönderi

Meghan Trainor Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

62 views
23 Mart 2019 - 21:47
Meghan Elizabeth Trainor, 22 Aralık 1993 yılında Nantucket’te dünyaya geldi. Anne ve babası da kuyumcu olan Meghan Trainor’ın Justin ve Ryan adında kardeşleri vardır. Şarkı söylemeye altı yaşında kilisede başlamıştır.


11 yaşında ailesine şarkıcı olmak istediğini söyledi ve sonrasında şarkı sözleri yazmaya başladı. ‘Heart and Soul’ adını verdiği popüler şarkısını kendi çabalarıyla oluşturmuştur. Müzik eğitimi almadan çoğu şeyi kulağıyla halletmiştir.
12 yaşında kendi bestelerini oluşturmaya başlamıştır ve 4 yıl boyunca bir grupla birlikte çalışmıştır. Daha sonra gitar dersleri almaya başladı. 15-17 yaşlarında kendi bestelerinden oluşan albümlerini bağımsız olarak yayınladı.
Daha sonra Berklee College of Music’in yaz programlarına katılmıştır. Meghan Trainor babasının söylediklerine göre asla sanatçı olamayan tombul kızlardan birisi olacağını düşünüyordu.
Daha sonra New York ve Los Angeles’a gelen Meghan Trainor, diğer şarkıcılar için country ve pop müzik tarzlarında şarkı sözü yazarlığı yaptı. 2013 yılında “All About That Bass” isimli şarkısını yazan Meghan Trainor’ın şarkısı ve klibi çok kısa bir süre içerisinde büyük bir hit olmayı başardı.
Daha sonra ‘Lips Are Movin’ şarkısını çıkaran Meghan Trainor birçok müzik listesinde üst sıralarda yer aldı.2016 yılında Thank You isimli albümünü yayınladı ve albümünden ilk teklisi olarak ‘No’ isimli şarkısını seçti.
Daha sonra ‘Watch Me Do’ ve ‘Me Too’ isimli şarkılarını yayınlayarak Billboard listelerinde yer almayı başardı. 2018 yılında ‘Treat Myself’ isimli yeni albümünü yayınladı.
‘Let You Be Right’ ve ‘Can’t Dance’ isimli şarkıları ile birçok müzik listesinde üst sıralarda yer almayı başardı.
Meghan Trainor müzikal anlamda Bruno Mars, Stevie Wonder, Christina Aguilera ve Beyonce gibi isimlerden ilham aldığını söyledi.
2018 yılında Daryl Sabara ile dünya evine giren Meghan Trainor’ın boyu ise 1.64 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.