içinde ,

Meghan Markle, Kate Middleton’u Solladı!

Kraliyet Ailesinin En Popüler İsmi Meghan Markle Oldu!

Bütün dünyanın gözünün üstünde olduğu İngiliz kraliyet ailesi çok konuşulmaya devam ediyor. 2020 yılının başlarında kraliyet unvanlarından vazgeçen Prens Harry’nin eşi Meghan Markle dünya çapında yapılan yeni ankete göre İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve Cambridge Düşesi Kate Middleton’ı da sollayarak en popüler kraliyet ailesi üyesi seçildi!

ABD’li aktris ve model olan Meghan Markle, kısa sürede kraliyet ailesinin gözde üyesi olmayı başardı!

Son yıllarda isminden sıklıkla söz ettiren kraliyet ailesi üyesi, dünya çapında yapılan anket sonuçlarına göre 2020 yılının da en popüler ismi seçilmeyi başardı. Kraliçeyi ve diğer üyeleri de geride bırakarak İngiltere’nin ve dünyanın popüler isimleri arasında yerini korudu.

Meghan Markle, dünya çapında yapılan yeni ankete göre İngiltere Kraliçesi ve Cambridge Düşesi Kate Middleton’ı da geçerek en popüler kraliyet ailesi üyesi olarak seçildi.

Sussex Düşesi Meghan Markle, Kate Middleton’ın %14.4’lük oranının önüne geçerek %14.5’lik puanla Kate Middleton’un da tahtını sarstı!

Ayrıca ilk üçte olduğunu göstermek amacıyla bir alışveriş sitesi tarafından yapılan ankette Kraliçe de %14.3’lük puanla üçüncü sırada yer aldı.
Prens Harry ve Meghan Markle 2020 yılı başında kraliyet ailesine ait üst düzey görevlerden çekildiklerini duyurmuştu. Meghan Markle her ne kadar kraliyet görevlerini yerine getirmese de covid-19 ile ilgili çevrimiçi platformlarda yaptığı konuşmalarla popülerliğini arttırdı.

Meghan Markle’ın eşi Prens Harry ise Meghan Markle’ın aksine kraliyet yaşamından geri çekilmek, Prens Harry’nin popülerliğindeki düşüşü artırdı. Fakat buna rağmen yapılan ankette Prens William’ın önüne geçerek %14.2’lik oranla en popüler dördüncü kraliyet ailesi olarak belirlendi.

Bu gidişle Meghan Markle’nin daha çok konuşulacağı belli oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Masterchef’de Kimin Eleneceği Yine Mi İfşa Oldu!

Cihangir Ceyhan Kimdir?