içinde

Medacassol Krem Mucizesi!

Hayatımızın Birçok Alanında Kurtarıcı Olan Medaccasol Krem Ve Mucizeleri!

Yara izleri, yanık, sivilce izleri, çatlaklar gibi zorlu tedavi isteyen durumlarda imdadımıza yetişen Medaccasol Krem başka hangi alanlarda başarılı bir ürün?

Hücre yenileyici özelliği sayesinde her yaştan kişinin kullanabileceği o kurtarıcı kremden bahsedelim o halde!

Madecassol Krem, içerisinde bulunan Centella Asiatica bitkisinin ham maddesi sayesinde cildi onaran, tazeleyen ve yaraları iyileştiren etkiye sahip medikal bir kremdir.

Emziren annelerin bile kullanabileceği Medaccasol Krem, birçok doktorun da önerisidir. Günümüzde sık kullandığımız, cinsiyet farkı olmadan her alanda tahrişine maruz kaldığımız lazer epilasyon, ağda gibi işlemler sonrası gibi cildi tahriş eden işlemler sonrası da kurtarıcı bir üründür.

Medacassol Krem hangi alanlarda kullanılır?

  • 1. ve 2. derece yanık ve yaraların iyileşmesinde
  • Lazer epilasyon, ağda sonrasında tahriş giderici
  • Kuru ciltler için cildi nemlendirme özelliği
  • Sivilce izlerini gidermede
  • Cildi parlatıp beyazlatmada
  • Güneş lekelerini gidermede

Medaccasol Krem, ciltte oluşmuş her türlü yanık ve yara izlerini geçirmede akla gelen ilk kremler arasındadır. Aynı zamanda ergenlik sonrasından kalan sivilce izleri için de kurtarıcı bir krem olmakta.

İleri yaşa sahip kişiler için de kırışıklık azaltıcı etkisi bulunmakta. Mükemmel bir hücre yenileyici özelliğe sahip olan Medaccasol Krem ileri yaştaki kişiler tarafından da tercih edilmekte!

Birçok alanda kurtarıcı olmasıyla bildiğimiz bu kremi, açık yaralarınıza sürmemeniz tavsiye edilir. Aksi halde açık yaranızın iltihaplanmasına sebep olacaktır. Aynı zamanda günde 1 veya 2 kez den fazla kullanımı da tavsiye edilmemektedir.

2020 Yılı fiyatı 29 TL olan bu ürünü eczacınızdan temin edebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk kimdir?

Akın Akınözü GQ Denge Dergisine Verdiği Pozlarla Gündeme Oturdu!