içinde

Masterchef’de Kimin Eleneceği Yine Mi İfşa Oldu!

Şampiyonluk Adayı Olarak Görülen O İsim Elenecek Mi?

Tv8′ in sevilen programı Masterchef’te eleme öncesi heyecan zirvede! Finale haftalar kala nefesler tutulan yarışmada, kıyasıya rekabet devam ediyor.

Son zamanların gözde yarışma programlarından olan Masterchef’te geçtiğimiz dönemlerde de elenen isimler sosyal medyada bazı hesaplar üzerinden ifşa edilmişti. Hal böyleyken programda sıkı önlemler alınmasına rağmen yine sosyal medyada ortaya atılan bir iddia Masterchef takipçilerini şoke etti. İddiaya göre; Masterchef’te şampiyonluk adayı olarak gösterilen başarılı ve yakışıklı yarışmacı Emir Elidemir’in bu hafta yarışmadan eleneceği haberleri yayıldı. Bu iddianın doğruluğu kesin olmamakla birlikte, pazar günü yapılacak olan eleme gecesinde belli olacak.

Başarılı yarışmacı Emir Elidemir’in yarışmadan elenip elenmeyeceği ise büyük merak konusu! Yarışmanın başından beri belli bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Elidemir, yarışmaya veda mı edecek?

Şampiyonluğun en büyük adayları arasında gösteriliyordu! Masterchef kadrosuna katıldığı haftadan itibaren büyük beğeni toplayan ve ortaya çıkardığı tabaklarla başarı elde eden Emir Elidemir, son 6’ya kalan yarışmacılar arasına girmeyi de başarmıştı.

Pazar günü yapılacak olan eleme Masterchef izleyicileri tarafından büyük heyecan ve merakla bekleniyor!

Emir Elidemir Kimdir?

31 Ağustos 1994’te İzmir’in Bornova ilçesinde doğmuş olan Emir Elidemir, Bornova Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Özyeğin Üniversitesi Gastronomi bölümünde eğitimine devam etmiştir.

Lisans eğitimi boyunca Fransa, Hollanda ve Amerika gibi ülkelerde staj yapan Elidemir, Lyon, Amsterdam, Pensacola şehirlerinde de üçer ay olmak üzere kariyerine de başarı eklemeye devam etmiştir.

2018’de üniversiteden mezun olup, New York’ta, Benno Restarant’ta 1 sene boyunca Chef de Partie pozisyonunda çalışıp Türkiye’ye geri dönüş yapan Emir Elidemir, İstanbuldaki 2.5 aylık Nicole Restaurant deneyiminden sonra 1 ay kadar Cunda Otel’in mutfak şefliği görevini üstlenmiştir. Ağustos ayında Masterchef’e katılabilmek için görevinden istifa eden Emir Elidemir, Masterchef’te ilk 16 ana kadrosuna girmeyi başarmış isimlerdendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kısıtlamalar Yolda Mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı!

Meghan Markle, Kate Middleton’u Solladı!