içinde ,

Kylie Jenner’in Göğüslerini Sergilediği Fotoğraf Milyonlarca Beğeni Aldı!

Geçtiğimiz Günlerde Giydiği Kürkle Tepkileri Üzerine Çeken Kylie Jenner, Tepkileri Umursamadan Paylaşımlarına Devam Etti.

Dünyanın en zengin kadınları arasında olan Kylie Jenner, sosyal medya hesabında yaptığı her paylaşımla olay olmaya devam ediyor!

Geçtiğimiz günlerde kürk giydiği için oldukça tepki alan Jenner, yaptığı yeni paylaşımla yine gündeme oturdu. Hayvanseverlerin protestosuna uğrayan Jenner, ABD magazinin gündemine kürk giymesiyle oturmuştu, ancak yaptığı yeni paylaşımla gündemi değiştirerek yine dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Derin yırtmaçlı ve göğüs dekolteli elbisesiyle paylaşım yapan Kylie Jenner, aldığı tepki kadar da beğeni almaya devam etti.

Oldukça lüks olan yaşantısıyla ve sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Jenner, İnstagramda da 200M takipçiyi de aştı.

Aktif olarak sosyal medya hesabını kullanan ünlü isim, Travis Scot ile ilişkisinden olan 2.5 yaşındaki kızı Stormi Webster’e aldığı 90.000 TL’lik çanta ile de yine gündeme oturmuştu.

Kızına aldığı elmas küpelerle de zaman zaman tepki çeken Kylie Jenner, tepkileri umursamadan lüks yaşantısından olan fotoğrafları sosyal medya hesabından yayınlamaya devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sadakatsiz Dizisi’nin Güzel Oyuncusu Melis Sezen Aşk İddialarını Yalanladı!

Aldığı Kilolarla Gündeme Gelen Duygu Özaslan Kilolarından Kurtulup Fit Vücudunu Sergiledi