Trend Gönderi

Kova Burcu Genel Özellikleri – Kova Burcu Kadını – Kova Burcu Erkeği

10 views
11 Şubat 2019 - 18:37
Elementi: Hava
Özelliği: Sabit
Gezegeni: Uranüs
Yönettiği Ev: Onbirinci
Rengi: Yeşil
Taşı: Yeşim
Çiçeği: Kardelen
Zodyak’ın on birinci burcu olan Kova’lar için lider desek tam yeridir. Onlar modayı belirleyen, yenilikçi ve zihinsel seviyeleri üst noktada olan entellektüel bireylerdir. Onlar zihin odaklıdırlar ve hümanistdirler bu yüzden yardım organizasyonlarında yer almayı severler. Kova burcundaki insanlar fazla duygusal değildirler bu yüzden onlarla duygusal olarak yakınlaşmak zordur. Onlar sürekli yeni fikirlerle doludur.   Kova burçları çok kibar ve arkadaş canlısı bireylerdir bu yüzden nereye giderlerse gitsinler daima kendilerine bir arkadaş bulacaklardır. Uranüs tarafından yönetilen Kova’lar aynı zamanda bir o kadar gizemli ve olağandışı insanlardır. Onlar için garip diyebiliriz çünkü Kova’lar yaşama dahice ve delice düşünceleri ile çok farklı bakarlar. Onların güçlü sosyal, politik ve çevresel inançları vardır. Çok analitik ve mantık merkezlidirler bu yüzden doğuştan problem çözen bireylerdir. Onların en büyük zayıflıklarından birisi yaşadıkları dünya ile bağlantı içerisinde olmamasıdır. Zaman zaman Kova’lar kaybolmuş, uzak ve gerçeklikten ayrı durabilir, bu yüzden eğer diğer insanların kişiliklerine saygı duymazsa yalnız kalabilir.

KOVA BURCU KADINI

Kova burcu kadını bir çeşit bulmaca gibidir. Onları almak çok zordur. İkili ilişkilerde oldukça sadık olan kova kadınları aşkı duygularından sıyrılarak yaşamak ister. Bildiğimiz gibi kova burcu hava grubu mensupu bundan dolayı duygularına göre hareket etmeyi pek tercih etmezler. Tabii bu onların aşk dolu, ilgili ve sadık olmadığı anlamına gelmiyor, sadece onun kurallarına uymanızı istiyor sizden. Kova burcu kadını bir kez kırıldı mı çok zor affeder. Paraya karşı düşkün değildir. Onun için önemli olan başarılı olmak ve diğer insanlar tarafından saygı görülmektir. Zodyak’ın en güvenilir kadınlarından birisidir.

KOVA BURCU ERKEĞİ

Kova burcu erkeği arkadaş canlısıdır ancak çoğunlukla kişisel yaşamını dünyadan saklar. Kova erkekleri oldukça kibar, özverili ve zor durumda olanlara yardım eden bireylerdir. Herkese eşit davranır ve bir takımın parçası olarak çalışmaya bayılır. Kova erkeklerini kolay kolay tanıyamazsınız. Aşk konusunda ise duygularını dile getirmede oldukça sıkıntı yaşarlar. Onlar partnerlerine olan sevgilerini farklı yollarla dile getirmeyi tercih ederler. Sahtekarlıktan ve yalandan haz etmez bunu fark ettiği anda ondan spontone bir tepki alabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.