Trend Gönderi

Koç Burcu Genel Özellikleri – Koç Burcu Kadını – Koç Burcu Erkeği

9 views
11 Şubat 2019 - 18:34
Elementi: Ateş
Özelliği: Sabit
Gezegeni: Venüs
Yönettiği Ev: İkinci
Rengi: Pastel Mavi
Taşı: Zümrüt
Çiçeği: Hanımeli
Zodyak’ın ilk burcu oldukları için Koçlar öncüdür. Tutkulu ve bağımsızdırlar ve biraz da acelecidirler. Bu yüzden koç burçları çoğu zaman başladıkları işleri yarım bırakabilirler. Yeni işlere başlamak onlar için heyecan verici bir durumdur. Atılgan ve girişken olan burçlarıyla beraber bir işe başlamak sizin için eğlenceli olabilir. Birinci burç oldukları için liderlik vasıfları çoktur ve oldukça etkileyicidirler. Çok fazla utangaç değildirler onlar girdikleri ortamlarda tüm dikkatleri üstüne çekmeyi başarabilen özgüven sahibi bireylerdir. Üstün enerjileri ve karizması ile birlikte herkese yön gösterebilen bir yapısı vardır. Çok fazla inatçı yapıları vardır ve oldukça da cesurdurlar. Bazen bencilce kararlar alabilirler bu da onların rekabeti seven kişiler olmasından kaynaklıyor. Koç burcu yeni fikirlere açıktır ve aklına gelen yeni fikirlerden bahsetmeyi de çok sever. Çok enerjik olan koçlar aynı zamanda agresiftirler, çabuk sinirlenirler ancak öfkeleri maksimum 20 saniyede geçer. Mücadeleci ve savaşmayı seven koç burçları bir şeyleri kolay elde etmeyi sevmez. Aşk yaşamlarında da böyledir. Koç burcunu elde etmek kolay olmaz. Özellikle bir koç burcu birisinden hoşlanıyorsa bu kişi de en az onun kadar zor olmalıdır. Çünkü aşk onun için mücadeledir. Arkadaşlarıyla bir araya gelmekten ve onlarla aktivite planlamaktan hoşlanırlar.

KOÇ BURCU KADINI

Koç burcu kadını enerjisi ve çekiciliği ile oldukça dikkat çekicidir. Çok sabırsız ve asabi olabilirler ancak bu onların yönetmeyi seven tavırlarından kaynaklanmaktadır. Kolay elde edilemezler. İlk adımı atmaktan asla çekinmezler. Aşkta eşini destekleyen ve onu motive eden kıskanç bir partnere dönüşebilir. Özgür olmayı seven koç burcu kadını yönetilmekten hoşlanmaz. Eğlenmeyi seven koç kadınları aynı zamanda ve herkes tarafından beğenilmek ister. Eğer bir koç kadınını eleştireceksiniz kendinizi savunmaya hazır olsanız iyi olur çünkü bir koç kadını asla size cevap vermekten korkmaz!

KOÇ BURCU ERKEĞİ

Koç burcu erkeği oldukça inatçı ve özgüven sahibi bireylerdir. Onlar yaptıkları her işin altından kalkabileceklerini düşünürler, oldukça cesur ve enerjiktirler. Dikkat çekmeyi çok seven Koç burcu erkekleri bir şeyleri yönetmekten büyük zevk alır. Aşk hayatlarında ise sevdiğini aşırı koruyan, kıskanç ve tutkuludur. Çok çabuk sıkılabilen bir karakteri vardır bu da onu biraz çapkın yapabilir. Fiziksel aktiviteler yapmaktan hoşlanan Koç burcu erkekleri meraklı ve aynı zamanda dik başlıdır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.