Trend Gönderi

Kerimcan Durmaz Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

24 views
13 Şubat 2019 - 16:49
Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994 yılında Sarıyer’in Yeniköy semtinde dünyaya geldi. Annesi ev hanımı olan Kerimcan’ın babası ise restorant işletmecisidir.


İlkokul ve lise eğitimini İstanbul’da almıştır. Lise eğitiminden sonra Bakü’ye gitmiştir ve orada makyöz olarak çalışmaya başlamıştır.
2015 yılında Periscope ve Snapchat gibi sosyal medya hesaplarına yüklediği videolar ve paylaşımlarla gittikçe popülerleşmeye başladı. İstanbul’a döndüğünde gece kulüplerinde DJ olarak çalışmaya başladı.
Gün geçtikçe daha da takipçi kitlesi arttı ve 2016 yılında sinema filmi teklifi aldı. Ancak daha sonra 2016-2017 yılları arasında TV8 kanalında yapılan İşte Benim Stilim isimli moda yarışmasında Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez ile birlikte jüri üyeliği yaptı.
Aynı dönem yine DJ’lik yapmaya devam eden Kerimcan Durmaz 30 Kasım’da Samsun’da DJ olduğu bir mekanda LGBT’lere yapılan bir şiddete maruz kaldı ve yaralandı.
Ayrıca Kerimcan Durmaz birçok köşe yazarı tarafından da sadece cinsel yöneliminden dolayı ünlü olduğu gerekçesiyle eleştirilmektedir. Demet Akalın, Caner Çalışır, Samet Liçana, Selin Ciğerci ve Danla Bilic gibi isimlerle yakın arkadaştır.

Şu an hala sosyal medya hesaplarında sık sık paylaşım yapan Kerimcan Durmaz birçok kişi tarafından takip ediliyor. Eğlenceli yaşam tarzıyla özellikle kadınların takip ettiği Kerimca Durmaz şu an Türkiye’nin en popüler isimlerinden birisi olmuştur.
Kısa süre içerisinde maddi olarakta büyük bir gelir elde etmektedir. Hatta kendisi bir süre önce röportajı sırasında kazandığı paranın hesabını bile bilmediğini dile getirmiştir. Akrep burcu olan Kerimcan Durmaz’ın boyu ise 1.86 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.