Trend Gönderi

Kerem Bürsin Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

70 views
17 Mart 2019 - 20:00
Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2000 yılında babasının işleri yüzünden İskoçya’ya, 2002 yılında ise Amerika’ya taşınmıştır.


Teksas’a yerleşen Kerem Bürsin lise eğitimi sırasında arkadaşları ile birlikte bir rock müzik grubu kurmuştur. Daha sonra üniversite eğitimi için Boston’a taşınan Kerem Bürsin, Emersen College’da oyunculuk eğitimleri almıştır.
Kerem Bürsin üniversite eğitiminin ardından Los Angeles’a oyunculuk için taşınmıştır. Burada Carolyn Pickman ve Eric Morris’ten oyunculuk eğitimleri almıştır.
Her yaz Türkiye’ye gelen Kerem Bürsin, katıldığı bir düğünde Gaye Sökmen’le tanıştı ve oyunculuğu Türkiye’de yapmaya karar verdi. Amerika’da Rozar Man, Thursday, Kiss Of Death ve The Living Death gibi yapımlarda rol almıştır.
Kerem Bürsin, 2013 yılında Kanal D de yayınlanan başrolünü Hande Doğandemir ve Emre Kınay ile paylaştığı Güneşi Beklerken isimli diziyle büyük bir çıkış yakalamıştır.
Ardından Unutursam Fısılda isimli sinema filminde Farah Zeynep Abdullah ve Mehmet Günsür ile başrolü paylaşmıştır. Aynı yıl yine Kanal D ekranlarında yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde rol aldı.
Daha sonra Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Can Feda gibi yapımlarda rol aldı. 2018 yılında Elçin Sangu ve Birkan Sokullu ile birlikte Yaşamayanlar isimli vampir dizisinde rol aldı.
Yine aynı yıl İbrahim Çelikkol ve Öykü Karayel ile birlikte Muhteşem İkili dizisinde başrolü paylaşmıştır.
İkizler burcu olan Kerem Bürsin’in boyu ise 1.79 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.