Trend Gönderi

Kaan Yıldırım Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

39 views
21 Mart 2019 - 19:31
Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini İngiltere’de bulunan Londra Brunel Üniversitesinin Pazarlama bölümünde tamamladı.


Daha sonra İstanbul’a döndü ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimleri almaya başladı. Kaan Yıldırım ilk olarak 2013 yılında Kanal D de yayınlanan Kayıp isimli diziyle oyunculuk kariyerine başladı.
2014 yılında ise Ümmü Sibyan: Zifir Ümmü Sibyan: Zifir isimli korku filminde rol aldı. Aynı yıl Kanal D ekranlarında yer alan Ulan İstanbul isimli diziyle ekranlara döndü.
Ancak Kaan Yıldırım asıl çıkışını 2015 yılında FOX TV de yayınlanan başrolünü Ezgi Eyüpoğlu ile paylaştığı Adı Mutluluk isimli diziyle yapmıştır. Kaan Yıldırım yine aynı yıl Yok Artık isimli filmde rol almıştır.
Kaan Yıldırım daha sonra Kalbim Yangın Yeri, Klavye Delikanlıları, Yok Artık 2,Bölük ve İnsanlık Suçu gibi yapımlarda da rol almıştır.
Kaan Yıldırım şu an ise başrolünü Serkan Çayoğlu ve Hande Erçel’le paylaştığı TRT1 kanalında yayınlanan Halka isimli diziyle ekranlarda yer almaktadır.
Kaan Yıldırım, 2016 yılında meslektaşı Ezgi Eyüpoğlu ile dünya evine girmiştir. Oğlak burcu olan ünlü oyuncunun boyu ise 1.80 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.