içinde

Itır Esen Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

Son günlerde hakkında ünlü yapımcı Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığına dair iddialar çıkan Itır Esen’i yakından tanımaya ne dersiniz?
Modellik yapan Itır Esen, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Itır’ın büyükbabası seslendirme sanatçısı Hayri Esen’dir ayrıca yeşilçam yıldızı olan ve kendisiyle aynı adı taşıyan Itır Esen’in de yeğeni olmaktadır.
İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da bitiren genç yıldız üniversite eğitimine ise Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde devam etmektedir.
Itır Esen birçok defilede ve moda haftalarında podyuma çıkarak çeşitli markalarla işbirliği yapmıştır. Zeynep Erdoğan, Çiğdem Akın, Özgür Masur, Meltem Özbek ve Zeynep Tosun bunlardan sadece birkaçıdır.
Itır Esen, 2017 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır ve bu yarışmadan birinci olarak ayrılmıştır.
Ancak çok sonra Twitter hesabında 15 Temmuz Şehitleriyle ilgili yazdığı bir tweet yüzünden tacı elinden geri alınmıştır. Güzelliği ile ön planda olan genç modelin boyu ise 1.78 cm’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Melisa Döngel Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

Bizim Hikaye'nin 57. Bölüm Fragmanı Yayınlandı