Trend Gönderi

İrem Derici Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

34 views
16 Nisan 2019 - 20:59
İrem Derici, 21 Mart 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Güzel şarkıcının annesinin adı Jale Deniz, babasının ise Hulusi Derici’dir. İrem Derici’nin müzikle tanışması ise 4 yaşında org çalmakla başladı.


Daha beş yaşındayken anne ve babası ayrıldı. İlköğretim eğitimine başladığı sıralarda ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano bölümünde müzik eğitimi almaya başladı.
Lise eğitimini Işık Lisesinde tamamladı. İrem Derici daha 16 yaşındayken burun estetik ameliyat olmuştur. ‘Monopop’ isimli bir grup ile şarkılar söylemiştir.
Üniversite eğitimini bitiren İrem Derici ardından bir reklam ajansında çalışmıştır. Ancak daha sonra şarkıcılığa yoğunlaşmak isteyen İrem Derici, 2011 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır fakat yarı finalde elenmiştir.
Müzikten vazgeçmeyen İrem Derici daha sonra ‘Bensiz Yapamazsın’ şarkısı ile müzik sektörüne giriş yaptı. Ardından ‘Düşler Ülkesinin Gelgit Akıntısı’ isimli ilk şarkısını yayınlayan İrem Derici kısa bir süre içerisinde adını bütün Türkiye’ye duyurdu!
Ardından ‘Kalbimin Tek Sahibine’ şarkısını çıkaran İrem Derici bütün müzik listelerini alt üst gitti!
İrem Derici, 2014 yılında radyo Rıza Esendemir ile dünya evine girdi ancak çift 2016 yılında boşanmıştır.
İrem Derici’nin burcu Koç, boyu ise 1.67 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.