Trend Gönderi

İkizler Burcu Genel Özellikleri – İkizler Burcu Kadını – İkizler Burcu Erkeği

47 views
11 Şubat 2019 - 18:35
Elementi: Hava
Özelliği: Değişken
Gezegeni: Merkür
Yönettiği Ev: Üçüncü
Rengi: Sarı
Taşı: Akik
Çiçeği: Lavanta
Zodyak’ın üçüncü burcu olan İkizler zekası ve bilgisi ile dikkatleri üstüne çeker. Yönetici gezegeni Merkür olan ikizler burcu insanları yeni bilgiler öğrenmeye açık, meraklı ve paylaşımcı bireylerdir. Değişken bir özelliği sahiptirler bu da onları yeni fikirlere açık, sabırsız ve ruh hali değişken yapabilir. İkizler burcu için iletişim çok önemlidir. Onlar kendilerini ifade etmeyi ve bir konu üzerinde uzun uzun tartışma yapmayı severler. Bu yüzden de ikna kabiliyetleri çok gelişmiştir. İkizler burcu çok konuşkan olduğu için de çok kolay arkadaş edinebilen çevresi geniş bir burçtur. Aklı sürekli bir şeylerle meşgul olan ikizler burcu insanının ruh hali çok çabuk değişebilir. Onlar her ortama uyum sağlayabilen bireylerdir bundan dolayı ruhsal modları da aniden değişebilir. Sürekli hareket halinde olan enerjik insanlardır bu yüzden ikizler burcu insanı olduğu yaştan çok daha genç görünebilir. Bazen onu dinlerken konudan konuya atladığını görebilirsiniz bu onun dikkatinin çabuk dağıldığını gösterir. Dinlemekten çok konuşmacı olan ikizler burcu sır tutma konusunda da zayıf düşmektedir. İkizler burcunun bir diğer olumsuz özellikler ise çanuk sinirlenmesi ve rutinden hoşlanmamasıdır. Onların sürekli değişikliğe ihtiyacı vardır bu yüzden bu çoğu zaman ikili ilişkilerde sorun yaratabilir.

İKİZLER BURCU KADINI

İkizler burcu kadını aktif, hayat dolu, gülmeyi çok seven bireylerdir. O kadar çok enerjiktirler ki onlara ayak uydurmak çok zor olabilir! Ancak şöyle bir olumsuz yönleri var ki ikizler burcu kadını çok kararsızdır onların düşünceleri ve fikirleri sık sık değişir çünkü onların akılları sürekli yeni fikirlerle meşgul olur. Yabancı dile merakları olabilir. İkili ilişkilerde iletişimin çok önemli olduğunu düşünür. Her ne kadar kısıtlanması sevmese de eşine bağlıdır. Kültürlü ve zeki insanlar onu cezbeder. Yeni yerler görmeyi ve yolculuk yapmayı çok severler.

İKİZLER BURCU ERKEĞİ

İkizler burcu erkeği meraklı, konuşmayı seven ve kibar tavırları ile dikkatleri üzerine çeker. Onlar ilgilerini çeken her türlü konu hakkında bilgi edinmeyi ve araştırmayı severler. İnsanlarla iletişim kurmak onun için çok kolaydır. İkna kabiliyetleri çok gelişmiştir. Kısıtlanmayı ve bağlanmayı çok sevmeyen ikizler burcu erkeği ikili ilişkilerde uzun ilişki yaşama konusunda sıkıntı yaşayabilir. İkizler burcu erkeği merak ettiği ve ilgisini çektiği insanla birlikte olmak ister.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.