içinde

Hercai Dizisinin Güzel Oyuncusu Ebru Şahin Kimdir?

İşte Son Zamanların Popüler Oyuncusu Ebru Şahin Hakkında Bilgiler!

Son zamanlarda isminden oldukça söz ettiren güzel ve sempatik oyuncu Ebru Şahin, Hercai dizisiyle olduğu kadar Cedi Osman ile olan ilişkisiyle de çok konuşuldu!

Geçtiğimiz senelerde Pantene Altın Kelebek ödüllerinde ”Yıldızı Parlayanlar” ödülüne de layık görülmüştü. Bu kadarla da kalmayıp, Hercai dizisi ile de en iyi kadın oyuncu ödülünü de kapmıştı!

İşte genç ve güzel oyuncu Ebru Şahin hakkında bilgiler!

1994’te İstanbul’da dünyaya gelmiş olan sempatik oyuncu aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Sempatik oyuncu 2016 yılında oynadığı Kan Parası filmi ile ilk kez ekran karşısına çıktı.

Çok geçmeden Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin dizisinde rol aldı. Başrollerinde Aslı Enver, Özcan Deniz’in yer aldığı İstanbullu Gelin dizisiyle de sevilen bir karakter olmayı başarmıştı. Burcu karakteriyle dikkat çeken Ebru Şahin, Yasak Elma dizisine birkaç bölüm konuk olduktan daha sonra, Atv’nin çok konuşulan ve büyük bir kitleye sahip olan Hercai dizisinin başrol oyuncusu olarak yer aldı. Reyyan karakteriyle ekran karşısına çıkan Ebru Şahin, adından sıkça söz ettirmeyi de başarıyor!

Şimdilerde Cleveland Cavaliers forması giyen yakışıklı basketbolcu Cedi Osman ile ilişkisiyle de sık sık gündeme gelmeye devam ediyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü’de Şiir Okudu ve Ortalık Karıştı!

Fenerbahçe Yeni Malatyaspor’a Yenildi! Erol Bulut İstifa Edecek Mi?