içinde ,

Gonca Vuslateri Ve Hakan Altun çiftinden olay paylaşım! İlk Poz Geldi!

Geçtiğimiz günlerde ilişkilerini itiraf eden Vuslateri- Altun çifti, mutluluklarını takipçileriyle paylaştı!

Uzun süredir ismini kimseyle yan yana duymadığımız Hakan Altun, sevgilisi Gonca Vuslateri ile ilk pozunu paylaştı. Paylaştığı gönderiye ise ”hikayede kalmasın dedik” notunu düştü. Çiçeği burnunda çift kısa sürede binlerce beğeni topladı.

Yaşadığı ilişkiyle sık sık gündeme gelen başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, Hakan Altunla ilişkisi ile ilgili ”Çok mutluyum, çok mutluyuz” açıklamasında bulunmuştu. Aynı zamanda 34 yaşındaki Vuslateri, yakın zamanda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu romantik ifadeleri kullanmıştı; “Birini sevmek… Gördüğün ilk kalp resminin içine girip, onu bir hayal etmek. Öpmek o hayali. Şüküre rast getirmek. Küçücük kalbi… Kollayarak sev beni. Susarak. Dökerek sev. Aklıma takılsın kazağın. Bana eksil. Bana ağ’la kendini. Böyle böyle yazılsın kaderimiz. Turam sensin…”

Altun ise ilişkisi ile ilgili açıklamasında, “Yıllar sonra böyle bir şey oldu hayatımda güzel gidiyor. Nazar değmez inşallah! Çok ortada yaşamayı sevmiyorum çünkü nazara inanıyorum. Korkuyorum.” dedi.

İlişkilerini çok fazla göz önünde yaşamamayı tercih eden Vuslateri- Altun çifti artık mutluluklarını takipçileri ile paylaşıyor.  Takipçileri tarafından yorum yağmurlarına tutulan Altun, Vuslateri ile olan fotoğrafı ile gündeme oturdu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Murat Boz ve Farah Zeynep Abdullah Aşk İddialarını Yanıtladı!

Sadakatsiz Yine Zirveye Oturdu!