Trend Gönderi

Gökçe Bahadır Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

40 views
07 Şubat 2019 - 22:23
Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Güzel oyuncu ilk olarak eğitimini Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünde almıştır.


Buradaki eğitiminden sonra ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk üzerine bir eğitim tamamlamıştır. Televizyon bölümünde eğitimini alırken diğer bir yandan da Fenerbahçe FM’de bir radyo programında sunuculuk yaptı.
Mezuniyetinden sonra ise Best TV’de VJ ve sonrasında Show TV’de Sinyal isimli programı sunarak televizyonda ekranlarında yerini aldı. Oyunculuk kariyerine ise 2001 yılında Tatlı Hayat dizisinde başladı.
Ardından Beşik Kertmesi, Mühürlü Güller gibi dizilerde rol aldı ancak 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı Törpü karakteri ile akıllarımıza kazınmayı başardı.
Güzel oyuncu aynı zamanda Digiturk’te JoJo isimli çocuklara özel bir programın sunuculuğunu yaptı. 2005 yılında Kanal D de yayınlanan Yaprak Dökümü dizisinde rol alarak popüleritesini arttırdı ve geniş kitlelere adını duyurdu.
Daha sonra 5’er Beşer, Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın gibi yapımlarda rol aldı. 2015 yılında ise Star TV de yayınlanan Hatırla Gönül dizisinde rol aldı ancak dizi birkaç bölüm sonra final yaptı.
Daha sonra 2017 yılında Star TV de yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide başrolü oynadı ve onu sık sık televizyonda görmeye başladık!
Gökçe Bahadır, 2011 yılında Ali Sunal ile evlendi ancak bir yıl sonra boşanma kararı aldılar.
Oyunculuğu kadar sesi de güzel olan Gökçe Bahadır, 2019 yılında Sana Doğru isimli ilk teklisini yayınladı ve herkes tarafından olumlu yorum aldı. Akrep burcu olan güzel oyuncunun boyu ise 1.70 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.