Trend Gönderi

Gigi Hadid, Reebok Markasıyla Olan İlk Koleksiyonunu Tanıttı

10 views
05 Şubat 2019 - 21:05
Güzelliği ve fiziğiyle herkesi büyüleyen ünlü model Gigi Hadid, moda sektöründeki tasarımlarıyla kariyerinde büyük adımlar atmaya devame diyor. 23 yaşındaki güzel yıldız Tommy Hilfiger markasıyla bu kabiliyetini herkese gösterme fırsatı buldu ve şu an anlaşmalı olduğu Reebok spor markasıyla da kendi tasarımlarını yapmaya devam ediyor! Victoria’s Secret’ta üç yıl art arda podyumda yürüme fırsatını yakalayan Gigi, Reebok markasına özel tasarladığı yeni, rahat ve dikkat çekici koleksiyonunu tanıttı.


Fotoğrafları kendi sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşan Gigi Hadid markayla yaptığı işbirliği hakkında çok özel açıklamalarda bulundu.

Bu koleksiyon benim aktif ifademi anlatıyor – bu atletik bir ifade ediliş şeklidir ama aynı zamanda yaratıcı, ve bu da keni hayatımda değer verdiğim şeyler arasında, bu koleksiyonda çok fazla kişisel farklı görüşler olduğunu düşünüyorum. Bence bulmanız gereken mesaj sizi mutlu eden ve başarabileceğiniz şeyleri bulmanız.

Gigi’nin markayla olan koleksiyonu tüm hayranları se sporsevenler tarafından tam not aldı. İşte Gigi’nin markayla gerçekleştirdiği fotoğraf çekimlerinden görüntüler:

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.