Trend Gönderi

Ezgi Eyüboğlu Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

73 views
16 Nisan 2019 - 20:20
Ezgi Eyüboğlu, 15 Haziran 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Tek çocuk olan Ezgi Eyüboğlu’nun babası bankacı annesi ise kimya öğretmenidir. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı.


Üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi – İktisat Bölümünde bitirmiştir. Daha sonra ise Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk üzerine master yapmıştır.
Üniversite eğitimi aldığı sıralarda da tiyatro kulübünde olan güzel yıldız daha sonra bir ajansa kaydolmuştur. Ezgi Eyüpoğlu, aynı zamanda birçok defile ve organizasyonda model olarak yer almıştır.
İlk olarak Kalbim Seni Seçti isimli yapımda rol almaya başlayan Ezgi Eyüpoğlu, 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl ardından ise Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde rol almıştır.
2013 yılında İntikam dizisinde rol alan güzel oyuncu ardından Ulan İstanbul isimli dizide rol almıştır. Ancak Ezgi Eyüboğlu asıl çıkışını ise başrolünü Kaan Yıldırım ile paylaştığı Adı Mutluluk isimli diziyle yapmıştır.
Daha sonra Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok yapımında rol alan güzel oyuncu 2018 yılında ise başrolünü Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile paylaştığı Yol Arkadaşım 2 filminde rol almıştır.
Ezgi Eyüboğlu, 2016 yılında Kaan Yıldırım ile dünya evine girmiştir.
İkizler burcu olan güzel oyuncunun boyu ise 1.65 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.