Trend Gönderi

Enes Batur ve Danla Bilic, Twitter’da Kavga Etti!

60 views
18 Ağustos 2019 - 22:48
Danla Bilic ve Enes Batur kuşkusuz Youtube platformunun en çok abonesine sahip olan iki Youtuber‘dan birisi. Bu ikili kısa bir süre önce Twitter üzerinden tartışarak gündeme bomba gibi düştü! Ancak ipin koptuğu yer ise Enes Batur’un spor yaparak verdiği kilolardan bahsetmesi ve mide ameliyatı olmadan da kilo vermenin mümkün olduğunu söyleyen tweeti atması ile başladı. Ardından ise geçen yıl mide ameliyatı olan Danla Bilic’in ona karşılık vermesi ile olaylar gelişti. Gelin en baştan ikilinin kavgasını bir analiz edelim:

Enes Batur’un attığı o ilk tweet:

Daha sonra ise Danla Bilic, Enes Batur’un bu tweetine karşılık çok iddialı bir cevap yazarak karşılık verdi ve tweeti onbinlerce kişi tarafından beğenildi!

Anlaşılan Danla, Enes’in yazdığına çok fazla kızdı çünkü ardından ise IQ’sünün ona cevap vererek düştüğünü söyleyen bir tweet attı:

Danla Bilic’in bu gönderilerine karşı oldukça sinirlenen Enes Batur, oldukça iddialı bir şekilde cevap verdi! Danla Bilic’in Kerimcan Durmaz ile yaptığı soru & cevap videosunda nasıl ünlü olduğunu açıkladığı videoyu hesabında paylaştı! Danla bildiğiniz gibi ilk olarak gündeme futbolculardan attığı özel mesajlarla gelmişti.

İkilinin kavgası ise sosyal medya ve medya sitelerinde olay oldu! Eski defterleri açan Enes Batur’a Danla cevap verecek mi merakla bekliyoruz!

[affiliate_news id=”957″]

[affiliate_news id=”3092″]

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.