Trend Gönderi

Ella Mai Kimdir? – Yaşı, Boyu ve Fotoğrafları

42 views
12 Şubat 2019 - 22:19
Ella Mai Howell, 3 Kasım 1994 yılında Londra’da dünyaya gelmiştir Annesi Jamaikalı babası ise İrlandalıdır. Annesi ünlü Jazz şarkıcı Ella Fitzgerald’ı çok sevmesinden dolayı ona bu adı vermiştir.


Ella Mai, 12 yaşındayken ailesi ile birlikte New York’a taşınmıştır. Lise eğitimini Amerika’da aldıktan sonra yeniden İngiltere’ye dönmüşlerdir. Burada Modern Müzik Enstitüsünde müzik dalında eğitim görmüştür.
Üç kişiden oluşa Arize isimli bir grubu vardı ve birlikte X Factor yarışmasına katıldılar ancak daha sonra grup dağıldı. Yine o dönemde Ella Mai, SoundCloud hesabında solo bir mini albüm yayınladı.
Bu uygulamada DJ Mustard’ın ilgisini çekti ve Ella Mai, Interscope ile plak anlaşması imzaladı. 2016 yılında Time ve Change, 2017 yılında ise Ready mini albümlerini yayınladı.
“Boo’d Up” isimli şarkısı çok beğenildi ve gece kulüpleri de dahil olmak üzere birçok yerde çaldı. Şarkı Amerika’da birçok müzik listesinde hit oldu. Popüleritesi daha da artan Ella Mai daha sonra Bruno Mars’ın turuna katıldı.
Ağustos 2018’te “Trip” isimli yeni şarkısını çıkardı ve Billboard’da 11 numaraya kadar çıktı. Daha sonra kendi adını taşıyan ilk stüdyo albümünü çıkardı.
Ella Mai, Lauryn Hill, Chris Brown, Brandy, Destiny’s Child, Alicia Keys, ve Mariah Carey gibi isimleri örnek aldığını söylüyor. Akrep burcu olan güzel şarkıcının boyu ise 1.70 cm’dir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.